Müşteri takibi

Ekteki dosyada Sorgulama hücresine isim girildiğinde o isimdeki müşteri hareketlerinin otomatik olarak Sayfa 2 de listelenmesini istiyorum. (Butonu lütfen gözardı edin) Acaba mümkün müdür, nasıl yapılabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

ekteki dosyayı daha önce formdan indirmiştim. inceleyin ve kendinize göre değiştirin. benim çok işime yaradı. çok kullanışlı bir yöntemle hazırlanmış. kolay gelsin.

Teşekkürler masya, ama bunu makro ile gerçekleştirebilecek bir arkadaş varsa çok memnun olacağım.

Excel Vers. ve Dili
Isyerinde Ingilizce_Win7 Evde Hollandaca_Win7
Merhaba

Umarim istediginize yakin bir program olmustur,

Emeğiniz için teşekkür ederim Sn. Jezus. Adı girip bul dediğimde ilk kaydı buluyor, daha sonraki veriyi bul dediğimde ise bir değişiklik olmuyor maalesef. Aktar butonuna bastığımda ise sadece o ilk kaydı aktarıyor. Benim istediğim o kişiye ait bütün kayıtların listelenip aktarılması. Bu konuda yardımcı olabilirseniz müteşekkir olucam, iyi günler ve de iyi çalışmalar dilerim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Ekte dosyanız üzerinde biraz değişiklik (sıra no ve görünüm) yaparak gönderiyorum umarım işinize yarar. İsim girdikten sonra SORGULA butonuna tıklarsanız istediğiniz gerçekleşecektir.

Elinize, emeğinize sağlık Cost Control. Çok güzel olmuş, teşekkür ederim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Daha önceki mesajımda eklemiş olduğum dosyayı yeniledim. (Dosyada herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Dosya boyutu yüksek olduğu için yeniledim.)