Müşteri takip örneğim ve sorularım..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhabalar;
Oldukça uzun süre uğraştıktan sonra yaptığım (Görünce hak verirsiniz sanırım) ama 4-5 ay kadar önce yarım bıraktığım ve tekrar gözden geçirmek istediğim dosyamı ekte veriyorum.. . Ayrıca dosyayı incelerseniz göreceksiniz ki birçok soruna örnek teşkil edecek durumdadır.. Fatura kısmını tam kullanmak için Msword u referanslara eklemeyi unutmayın lütfen.. Dosya tamamen açık durumdadır ve hiçbir kısıtlama yoktur..

Olumlu,olumsuz tüm eleştirilerinizi de bekliyorum..

İyi çalışmalar..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
30 kişinin indirdiği dosya hakkında neden hiçkimse birşey yazmıyor? Burdaki amaç zaten eksiklerin giderilmesiydi..

Excel Vers. ve Dili
2002 Pro, Türkçe
Arkadaşım programını ben de indirdim, çok fazla emek verildiği anlaşılıyor. Ancak bu program özel bir kullanım için tasarlanmış gibi görünüyor. Bu bakımdan pek birşey söylemek mümkün değil. Ancak fatura kısmı için sorunların hakkında şu kadarını söyleyebilirim
1. Fatura yazdırmak için Word'u kullanma. Yani faturayı da aynı programdan bastırmayı denemelisin.
2. Diğer sorunlarını da öğrendikten sonra kapsamlı bir değerlendirme yaparız.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Evet aynen dediğiniz gibi özel kullanım için tasarlamıştım yani birçok kişiye hitap etmez ama örnek olabilir.. Fatura yazdırmaya gelince zaten access raporuyla da yapılabiliyor word orada sadece alternatif ve word ile ayrıca saklanabilmesi ve worde aktarım yapmayı denemem o sıralarda..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
sn.xorion hocam
ellerinize sağlık.çok güzel bir çalışma.paylaşımınız için
teşekkürler
saygılar

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2003
tebrik

x orion hocam tebrik ederim, gerçekten müthiş bir program olmuş.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
güzel bir çalışma ellerine sağlık burada soru ve sorun yoktur sanırım.
ben göremedim. dosyanın altına niye 30 kez indirilmiş de kimse birşey yazmamış dedin anlamadım. Ama şu olabilir isteğin geliştirilsin istiyorsan neresini ve nasıl geliştirilmesini istiyorsan açıkca yazmalısın yani nedir eksikliklerin sence...
???

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhaba;
O yazıyı yazdığım anda "30 kez" indirilmişti ve ilk topicte 2-3 sorum vardı ama kimse hiçbir şey yazmamıştı.. Takıldığım yerleri kendim hallettim zaten.. Programıma uzun süre ara verdiğim için biraz kopmuştum olaydan..

akd

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba Sayın xorion,
Elinize sağlık güzel olmuş,
Personel takip için bir çalışmanız varmıydı,
Kimlik bilgileri, kurum bilgileri, aile bilgilerinide kapsayan
tam teferruatlı bir personel takip proğramınız varsa bizimle paylaşırsanız
çok seviniriz.
Tesekkürler...

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
xorion' Alıntı:
Merhaba;
O yazıyı yazdığım anda "30 kez" indirilmişti ve ilk topicte 2-3 sorum vardı ama kimse hiçbir şey yazmamıştı.. Takıldığım yerleri kendim hallettim zaten.. Programıma uzun süre ara verdiğim için biraz kopmuştum olaydan..

Takıldığınız yerler neydi? ve Nasıl hallettiniz bilmek hakkımız diye düşünüyorum en son halini ekleseniz buraya hem örnek olur hemde soru ve sorunu anlamış oluruz ...

gerçekten harika bir program olmuş..... son halini eklerseniz benim içinde çok yararlı olur... 2-3 aydır bende başka bi program üzerinde uğraşıyorum... örnek alabileceğim bir çok nokta var..

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Enterprise
Merhabalar;
İşlerim bir süredir çok yoğun o yüzden geç cevap yazıyorum.. Buraya koymuş olduğum müşteri takip uygulamam en başta temelinden yanlış zaten.. Örneğin Kontrat no gibi alanların her kayıt için ayrı değil ona ait kayıtlar için tek girilmesi gerekir.. Benim başta bazı takıldığım yerler vardı ama onları çözdüm lakin bu prg üzerinde uygulamadım bile .. Sebebi de bahsettiğim gibi prg temelinden yanlış.. Şu var tabii prg de örnek alınacak kısımlar mevcut ve yine bu prg üzerinde sorulan soruları cevaplarım..

xorion,
KARDEŞ seninle irtibata geçmek istiyorum...bu program üzerinde yapmam gereken çok önemli işlerim var seninle konuşmak ve yardımını almak istiyorum .

Excel Vers. ve Dili
office xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-09-2021
xorion kardiş program ekte gözükmüyor mümkünse bana yollaya bilirmisin mümkünse oztamaz@yahoo.com

Excel Vers. ve Dili
vba
evet program ekte görünmüyor
programı paylaşırsanız sevinirim
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
eyvallah hocama saolasın