müzik eklemek

microsoft outlook iletisine müzik eklemenin bir yolunu varmıdır? (müziği ataç ederek değilde mesajın gövdesine yerleştirerek yani bir resim mesajı aldığınızı düşünün bu resime bakarken fonda bir müzik çalsın istiyorum)

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
............... ~ ...............

Son düzenleme:

Haluk

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Merhaba,

Önceden bir cevap yazmıştım ama sonradan sildim ...

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
microsoft outlook iletisine müzik eklemenin bir yolunu varmıdır? (müziği ataç ederek değilde mesajın gövdesine yerleştirerek yani bir resim mesajı aldığınızı düşünün bu resime bakarken fonda bir müzik çalsın istiyorum)

Ekteki örnek dosyada bir açıklama yaptım.

Dosyayı yanlışlıkla buraya eklemişim. PP sunumuna müzik gömmek ile ilgili dosya aşağıdaki linktedir.

http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=32020

..

Son düzenleme:
haluk bey ilginize teşekkür ederim.
Eklemiş olduğunuz açıklamalar çerçevesinde power point slaytı içine müziği gömdüm. Bu slaytı outlook iletisi içine yerleştirdim. (ekle-nesne-dosyadan oluştur(dosyaya bağla tıkı işaretlemeden) yolunu izleyerek) Fakat istediğim sonucu alamadım. Yerteştirdiğim nesneye çift tıklayınca slayt gösrerisi açılıyor ve müzik çalmaya başlıyor. Benim istediğim çift tıklama falan yapmadan iletinin içinde müziğin çalması.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
haluk bey ilginize teşekkür ederim.
Eklemiş olduğunuz açıklamalar çerçevesinde power point slaytı içine müziği gömdüm. Bu slaytı outlook iletisi içine yerleştirdim. (ekle-nesne-dosyadan oluştur(dosyaya bağla tıkı işaretlemeden) yolunu izleyerek) Fakat istediğim sonucu alamadım. Yerteştirdiğim nesneye çift tıklayınca slayt gösrerisi açılıyor ve müzik çalmaya başlıyor. Benim istediğim çift tıklama falan yapmadan iletinin içinde müziğin çalması.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Sayın Haluk'un yanıtını göremedim.

Neyse teşekkür yabancıya gitmedi.

Benim eklediğim dosyada slayt açılınca müzüik başlamıyor mu?

Adımları sırasıyla izlediyseniz bir problemin olmaması gerekir.

öncelikle özür dilerim. yazıyı haluk bey yazdı zannettim. sizede çok teşekkür ederim.
Power pointte sıkıntı yok. benim asıl problemim outlook iletisiyle.
Bir örnekle açıklamaya çalışayım.
Size içinde resim olan bir mail geldiğini düşünün. Maili açar açmaz resimi görütorsunuz. Fonda da müzik çalmaya başlıyor. Benim yapmak istediğim asıl bu.
Yardım ederseniz sevinirim.