Nasılbir Düşeyara Yazmam Lazım

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Merhaba arkadaşlar, İçinde ödeme türleri, dönemleri ve alacaklı olanların adının ve soyadının yazılı olduğu bir listem var. Bu listeye verileri giriyorum. İkinci sayfamda da matbu bir ödeme makbuzum var. Bu matbu makbuz sayfasında öyle bir düşeyara yapmalıyım ki bulunacak kişinin ödeme türleri ve tutarları bu makbuza listelenmeli. Biliyorum çok iyi anlatamadım ama örneği incelerseniz inanın sorunumu daha iyi ifade edebilmiş olacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Sevgili xxrt, ilginiz için teşekkür ederim ama sorumun tam cevabı olmamış. Neden derseniz Veri sayfasında seçilen kişiye ait bütün ödeme türlerinin tutarlarıyla gelmesini istiyorum. Sizin yaptığınız şekilde kişiye ait sadece bir ödeme türü geliyor diğerleri listelenmiyor. Bende burada takıldım kaldım. Acaba kişiyi seçtiğimizde veri listesinde ona ait ne kadar ödeme türü varsa ödeme makbuzunda sıralanamaz mı? Tekrar teşekkür ederim..

X

xxrt

Misafir
Evet bende tamamını yapmadın.Diğerlerini siz halledersiniz diye.Aynı mantıkla yapabilirsiniz diye düşünmüştüm.Yolu gösterdik gerisi size kalıyor ama yinede tamamlıyayım..Biraz bekleyin hazırlıyorum

X

xxrt

Misafir
Tekrar selam sorunuz aynı kişileri sorgulanmasına aitmiş.Bu düşeyara ile olmaz.Ancak makro ile çözüm olur.
Makro kısmına yeni bir başlık açarak detaylı olarak yazınız.

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Türkçe
Sevgili Bahadır kardeşim yardımlarınız için çok teşkkür ederim.