Neden excel.web.tr ı açarken bir butona tıklıyoruz

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
Moderator arkadaşlarım merak ettim neden böyle bir yol izliyoruz excel.web.tr ı tıkladığımızda direkt ana sayfaya girmiyoruz.

saygılar
halil kutuka

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn Kutuka

Bu durumdan aslında bizlerde şikayetçiyiz. Girişteki ana sayfanın tek amacı güvenlik yani foruma yapılan saldırıları engellemektir. Sizde bizler gibi böyle bir foruma neden saldırı yapılabilir diye merak edebilirsiniz, inanın benim mantığım hiç almıyor. Aslında server değiştiğinde bu giriş sayfası kaldırılmıştı. Ama saldırganlar boş durmuyor hemen tekrar aktif hale geldiler. Bu sebeple giriş sayfası tekrar konmak zorunda kalınmıştır.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
19-03-2029
teşekkürler levent bey
meyve veren ağaç taşlanıyor işte

bizde bu şekilde kullanırız .

saygılar
halil kutuka

Benim merak ettiğim de bu forum konu sayfalarında konu başlıklarının üzerine gelindiğinde konu içeriğini, ilk yazılan mesajı bir popup pencerede göstermek mümkün değil mi acaba?

X

xxrt

Misafir
konu başlıklarının üzerine gelindiğinde konu içeriğini, ilk yazılan mesajı bir popup pencerede göstermek mümkün değil mi acaba?
Merhaba sayın dumanibo,
Bahsettiğiniz özellik bir zamanlar bu forumda vardı.Forumun versiyon yükseltmesinden dolayı bu özelliği Forumun Site Admin'i sayın ALPEN kaldırdı.Teknik yönden mahsuru yoksa isteğinizi,forum'dan gelen istek geneline göre değerlendirip foruma tekrar kazandırabilir.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Bana sorarsanız, giriş sayfasındaki o UserForm resimi bana çok güzel geliyor...:mrgreen:...

(Excel ve VBA'de yapılabileceklerin ufak bir göstergesi niteliğinde olması nedeniyle)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Benimde çok hoşuma gitti. Avatar olarak kullanmak istedim, niye olmadı anlam veremedim. Acaba avatarmı yasak desem, sizlerde avatar var.

Gerçekten çok hoş ve güzel yapan çok usta birisi, excelden anlayan bu resmin neler anlattığını ifade etmek için kitap yazması gerekir ve müsade ederseniz avatarım olarak kullanmak isterim.

Avatar konusunda gereğinin yapılacağını umuyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Resmin model sahibi senin mesajının üzerindeki kişidir.(Haluk)..Ekleyen ALPEN.İsteyenler yönetim..(Film gibi oldu)
Ben avatar olarak yaptım,isteğimi rica ettim. Sizler avatar için gerekli ayarlamarı yaparsanız görünür.

Film=Kitap.

Dediğim gibi bir şeyler var. Avatar olarak istiyorum. İnşallah çok olmuyorumdur. :mrgreen:

X

xxrt

Misafir
Avatar yüklemede bir sorun olduğunu sanmıyorum.Ama test edeyim birazdan..

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Resmin model sahibi senin mesajının üzerindeki kişidir.(Haluk)..Ekleyen ALPEN.İsteyenler yönetim..(Film gibi oldu)
oynayanlar:
Esas adamlar : Moderatörler
Yardımcı roller : Tüm site üyeleri
Figüranlar : Misafir ziyaretçiler (kısa sürede Yardımcı oyunculuğa Terfi edecekler)
Oynadığı Sinemalar: Tüm bilgisayarlar
Matineler : 7 / 24

X

xxrt

Misafir
Evet,bir sorun var.Ama sadece sizde değil.Forum genelinde..
Kısa zamanda düzeltilecektir.

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
avatar dediğiniz böyle birşeymi ?
İnşallar adminler kızmaz. :)

Edit : sn.value yapmış bile :D

X

xxrt

Misafir
Az önce mesaj atmıştım.Kimse alınmasın.Sildim.Bu saat'te isimleride karıştırmaya başladım.İyi geceler. :uyku: