Nöbet Listesindeki İsim-Soyisimlerin Puantajdan çalışma alanına aktarılması?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-12-2023
Merhaba Hastanemiz Acil Servisi'nde yaklaşık60 kişi çalışıyor ve birden fazla birim için plan hazırlandıktan hemen sonra çalışma alanına tek tek geçmemiz gerekiyor .İnanınki çok kafa karıştırıcı,bunaltıcı ve zamanın israf olmasına sebep oluyor. Kendi hazırladığım çok sade bir plan-puantaj benzeri hesaplamaları yaptığım dosyamı çalıma alanları olan dosyamı atıyorum. Umarım bu konuda yardımcı olacak birileri vardır.

Ekli dosyalar

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Hangi dosyada hangi sayfalarda hangi işlemin yapılmasını söyler misiniz?
2021 Aralık dosyanızda hiç bir veri yok.
Sormadan geçemeyeceğim. Neden yazı font büyüklüğünü 48 olarak kullanıyorsunuz?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
13-12-2023
Merhaba Hastanemiz Acil Servisi'nde yaklaşık 60 kişi çalışıyor ve birden fazla birim için plan hazırlandıktan hemen sonra çalışma alanına tek tek geçmemiz gerekiyor .İnanınki çok kafa karıştırıcı,bunaltıcı ve zamanın israf olmasına sebep oluyor. Kendi hazırladığım çok sade bir plan-puantaj benzeri hesaplamaları yaptığım dosyamı çalıma alanları olan dosyamı atıyorum. Umarım bu konuda yardımcı olacak birileri vardır.
Merhaba Ömer Faruk bey. Olması gereken dosyayı şu an ekledim kusura bakmayın. İş akışı puantajdan çalışma alanına olacak .Sanırım şimdi oldu. 48 punto olayı kağıt büyüklüğü ve yazıcı ayarlarıyla alakalı. Çalışma alanlarında sabah sarı alanda çalışan personel akşam yeşil alana geçiyor. Bunu (=) komutu ile yapıyordum.

Ekli dosyalar

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Sanırım yazdığınız soruyu okumadan dosyayı gönderiyorsunuz.
Bu durumda yardım almanız çok zor.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
13-12-2023
Herhangi kafa karıştırıcı bir şey istemedim. Ortak bir görüşte olmadığım için üzgünüm.

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Gönderdiğiniz dosyada Plan ve Puantaj sayfaları birbirinin aynısı.

Önceki mesajınızda şu ifadeniz var.
İş akışı puantajdan çalışma alanına olacak.

Bu ifadeden yola çıkarak dosyanıza baktıktan sonra nasıl bir çözüm üretebileceğimi bilemedim.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
13-12-2023
Ay başlangıcında çalışma planı olur ya tutar ya tutmaz :) Ama ay sonunda ödemeye esas olarak puantaj alınır. Çalışma alanları kişinin nöbete geldiğinde çalıştığı görev yeri ve sorumluluklarını belirlemek için gerekli. Denizcilik tabiri ile çapariz olmadan nöbet bitsin isteniyor.

ÖmerFaruk

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-64
Halen hangi sayfadan hangi verilerin hangi sayfaya ne şekilde alınmasını istediğinizi açıklamadınız.