Nokta vuruşlu yazıcımda yazdırma sorunu

Merhaba ;
Raporlama yaptığım bir access programım var.Yazıcım Panosonic KX-P1150
Sorunum ise : Çıktı alırken A4 formatında bir sayfaya 2 adet rapor olacak şekilde alıyorum.Kağıdım ise A5 Formatında Olduğu için sonradan ikiye bölüyorum.
Kağıdı ilk alırken ve ikinci sayfaya geçerken printer bir miktar kağıdı hareket ettiriyor.Böyle olmasını istemiyorum. Çünkü bu formatın bozulmasına ve diğer sayfaya taşmasına neden oluyor. Bunu nasıl iptal edebilirim. Yazıcı ayarlarında değişiklik yapmam mı gerekiyor. Veya kağıt seçimini ne yapmam gerekiyor. Sayfa yapısında üst ve alt kenar boşlukları sıfır.
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

panasonic. yazıcı

Merhaba

Yazıcınızın sayfa değiştirirken hareken etmemesin için yazıcının kendi setup ayarlarından yapabilirsiniz. KX 1150 driver çalıştırım ordaki ayarlardan istediğimiz gibi ayarlaya biliriz...

Merhaba ;
Verdiğin bilgi için sağol
Fakat tam anlayamadım Rica etsem biraz daha detaylı anlatırmısın.
Ne gibi ayarlar yapmam lazım.
Benim için çok önemli.
Görüşmek üzere...

Yazıcı

Merhaba

Panasonic KX-1150 yazıcının driver içinde Setup bölümünde yazıcı Madülasyonu ayarları yapabiliyoruz Siz oradan modülasyon değiştirmeniz yeter li olacaktır. Panasonic KX-1150 içindeki ayar IBMye uyumlu onu EPSON a cevir diğiniz de kağıt atma sorunu çözülecektir...

Excel Vers. ve Dili
2003 vb
Panosonic KX-P1150
Aynı sorun bende de var.

Dosya - Sayfa Yapısı - Seçenekler - Gelişmiş =>
Sayfa boyutu (a4 , b5 , legal, letter ..... .... .... birkaç boyut daha var)
ama benim yazdırmak istediğim boyut (214mm ye 140mm) ve bunu diğer yazıcılarımda özel boyut diye ayarlayabilirken panasonic in bu modelinde ayarlayamıyorum. yazıcı driverini indirip inceledim ama oradada bulamadım ne yapmalıyım?

panasonic 1150 için 22x14 cm kağıt ayarı için

eğer kullanacağın kağıt için kağıt ayarı yoksa Başlat/Ayarlar/yazıcı ve Fakslar/Panasonic 1150 seç, Dosya/Sunucu Özellikleri tıkla ve gelen ekrandan Yeni Form Oluştur diyerek yeni bir kağıt ayarı oluştur ve yazılacak sayfa yapısına girip Kağıt özelliklerinden yeni tanımladığın formu seçerek istediğin şekilde yazı yazdırabilirsin.