norton antivirus 2005 kaldırdım ofis programları açtıgımda hata veriyor

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
degerli arkadaşlar süresi bittiğinden bilgisayarımdan norton antivirus 2005 ekle kaldırdan kaldırdım ofis programları açtıgımda hata veriyor ekteki resimdeki gibi regedit ayarlarından denetim prg ekle kaldırdan da program filesin içindekileride hatta C:\Documents and Settings\All Users\Application Data danda kaldırdıgım halde ofis programlarını acarken hata iletisi alıyorum ve resimde görünen uyarıyı peşpeşe 3 kere alıyorum tamam desemde iptal desmde aynı oluyor ne yapmamı önerirsiniz ne yapmam gerekir bu illetten kultulmam için yardımlarınız için teşekkür eder saygılar sunarım
resmi ekyelemedim hata veriyor sıkıştırdıgım halde ben hata yazısını yazayım iki kutu halinde çııkyor

Please wait while Windows configures Norton Antivirus 2005

This MSI must be launched through setup

Son düzenleme:

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
nortonun kaldırma programını bulun, yada programı tekrar kurarak uninstal proramları ile kaldırın.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
sayın Ripek gönderdiğin linke baktım tercüme ettim denetim masasından kaldırın tekrar kurun uninstal den kaldırın ayarlarını yapın diyor hepsini denedim yeni bir kullanıcı degilim ama elelden üstündür blg nın orjınal cd si imaj cd si norton onunla kuruluyor tekrar ondan kurmaya calışacagım bakalım neler olacak ama sanırım ilk kuruldugundaki tarihi atmıştır bir yere gen onu görür süresi bitti der bakalım ne olacak genede bilgilerinizi benimle paylaşmanıza ve ilginize teşekkür eder saygılar sunarım her ikinizede

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Aynı şey benim de başıma gelmişti.

Norton sitesinden indirdiğim ekteki program ile halloldu.

Selamlar.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ÇOK teşekkür ederim kardeşim sagolasınn mükemmel bir program olayı kökünden çözdü ne kadar teşekkür etsem azdır benim başıma bu olay geldi diger arkadaşlarada örnek olur yapmadıgım işlem kalmadı denemdiğim işlem kalmamıştı teşekkür ederim saygılar sunarım

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
İşinize yaradığına sevindim.

Kolay gelsin.

Selamlar.