Öğrenci test hazırlama ve çözme programı..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
Arkadaşlar malum akıllı tahtalar 1-2 yıl içersinde okullarımızda olacak.Bende akıllı tahtalarda yada öğrenci tabletlerinde kullanılabilecek bir program hazırlamak istedim,ancak yeterli excel bilgim olmayınca yapamadım.Benim yapmak istediğim öğretmen ders ve o derse ait alt tema adı ekleyebilecek.Bu temalara 4 şıklı soru ekleyebilecek.daha sonra istediği temadan test oluşturup worde aktarabilecek.Yine istediği ders veya temayı seçerek sıralı olarak projeksiyondan yansıtıp soru çözmek için bir bölüm olacak...Lütfen yardımcı olursanız sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
hocam bu program tam ideal ama sadece ders ekleme ve derslere ait alt tema ekleme özellikleri ni nasıl ekleyebiliriz...

Excel Vers. ve Dili
exel
iyi akşamlar mehmet bey bi ricam olucak.

Farklı bir çalışma sayfasına yazılmış kelimelerin harflerini, bir kısayol tuşuna atayarak
rastgele harmanlamasının yapılması. diye exelde bi ödev aldım yapamıyorm yardımcı olurmusunuz ?

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın yusufarı58,
Sorunuz yanlış yerde.

Sayın mehmetaltin,
Programdaki isimleri değiştirebilecek kadar excel bilginiz var gördüğüm kadarı ile. O zaman istediğiniz bölümleride kendiniz yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Merak ediyorumda neden Testmatik v1.0 da sizin ve sitenizin adı var. Neden onore etmek adına bizi veya forumumuzun linkini de yayınlamadınız?

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
Hocam eğitim sitemde yayınlayacağımı söylemiştim size.Bu programın excel.web.tr ürünü olduğu bilgisini ve sizin hazırladığınız bilgisini ekledim hocam.Ben programa ders ekleme ve derse alt bilgi ekleme kısmını yapamadım...

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
excel2000 tr
Sayın mehmetaltin,
Programdaki isimleri değiştirebilecek kadar excel bilginiz var gördüğüm kadarı ile. O zaman istediğiniz bölümleride kendiniz yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Merak ediyorumda neden Testmatik v1.0 da sizin ve sitenizin adı var. Neden onore etmek adına bizi veya forumumuzun linkini de yayınlamadınız?

Skorpion hocamı destekliyorum. Bence emeğe saygı esas olmalı

Excel Vers. ve Dili
2010 tr
Çok güzel çalışma eline sağlık
bende problem çıkartıyor çalışma sayfası açılıyor çıkan kutuda matematik türkçe vb.
tıklayınca macro hatası veriyor yardımcı olurmusunuz

Excel Vers. ve Dili
tr 2013
Hazır soruların olduğu soru bankası, hazır testler ile online test hazırlama çok kolay. Yetenek / IQ testleri, İngilizce seviye testleri, deneme testleri, tarama testleri ve daha fazlasını Test Invite'da bulabilir, süre sınırlı testler yapmak için Test Invite’ı ücretsiz deneyebilirsiniz.