örnekteki listemin tüm makrolarını tek bir düğme ile Ã

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Dosyanızı inceledim sanırım stok kontrolu yapıyorsunuz. Her hücre için ayrı bir makro yazılmış,bu kadar çok makroyu aynı butona bağlamak pek mantıklı değil. Çok daha kısa tek bir makro yazılabilir. Neyi yapmak istediğinizi detaylı açıklarsanız yeni bir makro yazılabilir. Ayrıca sadece fonksiyonlarlada yapmak mümkün gibi geldi bana.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ekteki örneği inceleyiniz.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Þimdi bu cevabı nasıl yorumlamam lazım. Sanırım ekin içindekiler çok komikti öylemi

T

TRABLUS

Misafir
Ben onun yerine açıklıyayım;
Geçen günde dedim niyetler yavaş yavaş ortaya dökülüyor.
İnsanlık bumudur.Onu da artık karıştırır oldum.
sawe
Bu tarihten beri karekterini gizlemiş helal olsun.
Bence aktif olmayan üyelerin kaydı silinsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Trablus belki insan olacağım diye bir iddiası yoktur..
Bu kadar takılmayın(yalım) bu tip şeylere, hatta benim hoşuma bile gitmeye başladı birilerinin uğraşması, uğraştıkça alçaldıklarının farkında değiller..
Neyse belki bu arkadaşın mantıklı bir açıklaması vardır. Yoksa bile farkında olmadan foruma katkıda bulunuyor.. yeni başlayan arkadaşlar için yukarıdaki sorunun farklı bir çözümünü ekliyorum. Bana paslarımı temizleme imkanı verdiği içinde hem o arkadaşa hem bu foruma teşekkür.

Alıntı:Mesajlar: 4
Bu tarihten beri karekterini gizlemiş helal olsun.
Bence aktif olmayan üyelerin kaydı silinsin.

Sayın Trablus önerinizi beğendiği söyleyemem.Mesaj atmayıp hemen hergün foruma giren ve öğrenmeye çalışan benim gibi üyelerin günahı ne anlayamadım.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn Galip

Sn TRABLUS bu önerisini tabiiki siteyi koruma adına yapmıştır. Hiç bir art niyeti yoktur. Bu tür bir uygulamayı düşünmek sözkonusu değildir, hergün sitemizi ziyaret edip hiç soru sormamış olan arkadaşlar olduğunun bizde farkındayız. Fakat ihtiyaç duydukları noktada her zaman soru sorabilecekleri gözardı edilemez. Ayrıca sizin üzerinize de alınmanıza hiç gerek yok, sizin aktif bir üye olduğunuzu zaten biliyoruz.

T

TRABLUS

Misafir
Sayın Galip;
Bildiğim kadarı ile log'lardan,kimin siteyi takip ettiği kimin etmediği cevap yazmasa bile belli oluyor.Dolayısıyle siteye girip fakat cevap yazmıyan üyeler bunların içinden ayıklanabilir.İnanın sadece benim bildiğim 4-5 kişi var siteye 3-4 aydır üye ama bir kere bile girmeyen.
Ben genede sizden yanlış anlaşılmamdan dolayı özür dilerim. :arkadas:

Sayın Trablus ve LeventM benim durumuma gösterdiğiniz tavır nedeniyle teşekkür ederim.Selamlar

ARKADAÞLAR BİR YANLIÞLIK VAR SANIRIM 20 GÜNDÜR BENİM PC BOZUK ÞİFRE DEÞİFRE OLMUÞTU DEÐİÞTİRECEÐİM HEPİNİZDEN Ã?ZÜR DİLERİM :?