Özel Süzme(renkli)

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Ben aşağıdaki örnekteki gibi uzun bir listeyle uğraşıyorum,sağ tarafta kendimce anlamları olan renkler ver bazı hücrelerde,hücrelerdeki renkleri süzmek istiyorum yani kırmızı seçili olanla sadece çıksın gibi,veya maviler...?İkinci sorumda çok uzun bir excel sayfam var,burada arama ve süzme yapıyorum zor oluyor,bunu daha basit hale nasıl getirebilirim,mesela aradığım hücredeki bilgilerden birçok yerde var,bunu basit hale getirmem için ne önerirsiniz?Teşekkürler

http://www.excel.web.tr/attachment.php?attachmentid=40757&stc=1&d=1210624274

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 sp2 türkçe
Merhaba ben ekli dosyada çok uzun bir liste göremedim. bu arada excel kaç kullanıyorsun 2003 mü 2007 mi?

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Çok güzel ama ben makro kullanmadan yapmak istiyorum :) çok şey mi istiyorum? Gelişmiş filitre den felan olmazmı?

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 sp2 türkçe
Sanırım 2003 de makrosuz mümkün değil 2007 de buna excel filtresinde yer vermiş. Makroları kullanman gerekiyor. :(

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Sanırım 2003 de makrosuz mümkün değil 2007 de buna excel filtresinde yer vermiş. Makroları kullanman gerekiyor. :(
Peki ben makroyu çalıştıramıyorum,uyarı mesajı alıyorum,makro güvenliğini düşüğe indirin diye,düşüğe ayarlayınca bişey değişmiyor,bir yerlerde hata mı yapıyorum?