özelleştirdiğim kısayol menüleri başka bilgisayarda eski haline dönüyor

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
merhaba arkadaşlar.programın son aşamasına geldim bunu da yapmazsam başka bir kullanıcı oluşturduğum bütün projenin tasarımını değiştirebilir,yardım eder misiniz lütfen.şimdi ben sadece tablolar ve sorgu sonucu çıkan tablolar üzerinde kısayol menüsü oluşturmak istiyorum ve bu kısayolda da sadece "süzme"işlemlerinin olmasını istiyorum.diğer bütün nesnelerde ise tasarım değişikliği yapılamasın diye, kısayol menüsü olsun ,araç çubuğu olsun "tasarım görünümü "özelliğini kaldırmak istiyorum.tamam yaptım ama başka bilgisayarda herşey yine eski halini aldı.yani yaptığım o değişiklikler access proğramının özünde oldu,oluşturduğumuz dosyaya niye aktarmıyor?mde ye çevir diyeceksiniz yaptım ama "tablo" açıldığı zaman üzerinde sağ tıklıyorum bi bakıyorum ki "tasarım görünümü" gitmemiş.lütfen yardımlarınızı bekliyorum,iyi günler:yardim:

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010
örnek

sayın takoo access ile oluşturduğun kısayol menülerini her form yada raporun özellikler bölümünden menü çubuğu , araç çubuğu,kısayol menü çubuğu durumuna seçenekler sununuz ve böylece her formu yada rayoru açtığınızda sizin yaptığınız menü form ile birlikte gelecektir.
fakat araçlar dan başlangıç a giriniz ve oradaki access ile ilgili görünmesini istemediklerini kaldırın ozaman başka bilgisayarda da aynı ayarlar olacaktır

örnek uygulama

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Access 2002
soruyu tam anladığımı söyleyemiycem ancak başka bilgisayar derken yeni bir veritabanına yaptığınız kısayollları ve araç çubuklarını ekleyemiyorum diyorsanız verial diyalog penceresinde iken tüm form, tablo, sorgu vbg. seçtikten sonra seçeneklerden Menü ve Araç çubuklarını Al seçeneğini de işaretlerseniz yeni veritabanına bunlarla birlikte eklenecektir

Kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
abii çok teşekkür ederim,eyvallah sağolun varolun