Ofis 2010 Etkinleştirme

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar birkaç gündür Ofis 2010 açarken aşağıda da gördüğünüz gibi bir pencere çıkıyor ve ürünün Etkinleştirilmesi isteniyor. Pencere mesajında Etkinleştirmek için "2 gün kaldı" belirtiyor. 2 gün sonra Ofis kapanacak mı?, bu pencrenin çıkmaması için ne yapmak lazım ve pratik bir çözümü var mı?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Seyit Bey,

Lisansınızın bitmesine iki gün kalmış. Bu durumda yeni bir lisans almalısınız.

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Korhan bey bilgi için teşekkür ediyorum, yeni bir Lisans nasıl alınır?, internet ortamında şöyle bir ürün anahtarını buldum, "VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB", çalıştı, yol veriyor, yüklüyorum, bilgisayarı kapatıp tekrar açıyorum, Ofis-2010'nu açtığımda en üsteki pencere tekrar çıkıyor. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz? Etkinleştirme işlemi görseli aşağıdaki gibidir.

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Alican bey teşekkür ediyorum, internet ortamında yaptığım küçük bir araştırmaya göre, deneme sürümünü yükleyip, yeni anahtar şifreleri girilirse tam sürüme çevrilip aktif hale geliyormuş, öğrendiğim bilgi bu, yalnız Ofis-2010 yüklerken(bana bu şekilde verildi) 2003 üzerinde yükledim ve programı kururken hiç bir yönlendime penceleri önüme gelmedi, bir kod penceresine "Full Sürüm" seçili(işaretleyip) yapıp o şekilde kurduk, yaklaşık iki ay önce. Buna nasıl pratik bir çözüm bulabiliriz?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.