Onay kutucuğuna tık atmak?

Excel Vers. ve Dili
Access
Merhaba arkadaşlar, word'da onay kutucuğu ekledim (eski formlar kısmından) ama içine onay işareti eklemek istediğimde (madde işaretleri kısmından) ya kutucuğun sağına ya da soluna ekleniyor. Defalarca denedim ama onay kutucuğunun içini işaretleyemedim, yani onay kutucuğunun içini dolduramadım.

2007 kullanıyorum ve nasıl onay kutucuğun içine denk getirebilirim işaret? teşekkürler

http://www.dosya.tc/server36/oYqsfI/test.docx.html

Problemin ekran görüntüsü;

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Gördüğüm kadarıyla onay kutusunun olduğu yerde madde işareti yani numaralandırma yapmışsınız. Buna gerek yok. Onay kutusuna çift tıkladığınızda ya da sağ tıkladığınızda çıkan ekranda Onaylandı'yı seçerseniz kutunun içine X (çarpı) işareti koyar.

Excel Vers. ve Dili
Access
Gördüğüm kadarıyla onay kutusunun olduğu yerde madde işareti yani numaralandırma yapmışsınız. Buna gerek yok. Onay kutusuna çift tıkladığınızda ya da sağ tıkladığınızda çıkan ekranda Onaylandı'yı seçerseniz kutunun içine X (çarpı) işareti koyar.
O kısımları filanda karıştırmıştım da değer vs gibi kelimeler geçince aradığım bu değil diye vazgeçtim. Halbu ki elli kere tıklamıştım :) Ne kadar basitmiş, çok çok teşekkür ederim.