otel müşteri takip

Excel Vers. ve Dili
2003
access'de otel müşteri takip programı lazım elinde bulunanlar lütfen atsın...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
otel programı

var ama bu formun amacına uygun bir istek olmadıgından ekleyemiyorum formun amacı bilgilerimizi paylaşmak sorunlarımızı çözmek sizler bir şeyler ortaya koyun bir yerden başlayın gerisini bizler getiririz yapmak istediğiniz program nasıl bir özellikleri olması lazım unutmayın yapılan bir program tüm kitleye hitap etmez siz taplonuzu oluşturun bizler size yardımcı oluruz örnek olarak bir tane ekleyeyim

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
....

tşk ederim arkadaşım zaten ben başladım bitmek üzere ama elimde hazır olursa daha iyi bişeyler yapmak için istedim yinede saol...

Excel Vers. ve Dili
2003
yardımınıza ihtiyacım var.....

elinde örnek olanlar atsın lütfen hepsinin karışımı bişey yapicam.

Excel Vers. ve Dili
2010
altın üye olman lazım diyor. Kuyumcuya gidip kendimi altınla mı kaplatmalıyım. Yardımlaşma sayfası ise bu nasıl bir saçmalık.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-06-2024
Sayın @lc3310

Öncelikle foruma hoş geldiniz .

Bütün forum tipi siteler , üye olmak isteyeni önce kuralları okuma ve altında da kabul etmeye ; yok aksi görünen bir durum varsa da talebini iptal etmeye davet eder. Siz de üye olurken bu giriş ile karşılaştınız ama yüksek olasılıkla okumadan geçmeyi seçtiniz . Bu tarz girişler yapanlar için bu sitenin ana menüsünde yine ayrı başlık olarak Forum kuralları kısmı var.
Bu forum nerdeyse 15 senedir gönül ile çalışan yönetim ile bilgi , sistem olarak da kendi içinde kavrulma yöntemi ile de server ve benzeri kolaylıklıklarla hizmet vermeye ve ihtiyacı olanın işini hızlandıracak göz nurları dökmektedir.

Altın üye olmak bir zorunluluk değil , harici linkler ile de zilyon tane dosya sitede asılı durmakta ve çoğu da arama zahmetine girenin karşısına çıkmaktadır. Burada "" benim işimi gör "" değil ama " bana bilgi veya yol gösterin " tarzında bir yardımlaşma usulü hakimdir. Altın üye yıllarca tam girişe izin veren bir server destekleme programıdır, yönetimin bundan yararlanmadığını nerdeyse 500 000 üye bilmektedir. Bu üyeler aynı zamanda söz üslubunun da saygın tutulmasının zorunlu olduğunu da bilir ve "matıksızca ortaya karışık salata " yapılmasına konuyu bilse de izin vermez, ilgilenmez veya kendi görünümünden engelleyerek çıkarabilir. Yine direniş olursa , yönetim uzaklaştırmayı seçebilir , yine sataşma olursa da bilişim kanunlarına göre gereken yapılır.

Bu bilgilendirmeyi , öylesine bir üye sıfatı ile yapmak istedim zira , siz 31 Temmuz 2019 da üye olup daha sonra hiç uğramamış ama ilk mesajınızda saçmalıklar deklare etmiş göründüğünüzden belki sitenin yardımlaşma konusundaki kurulu işleyiş mekanizmasını unutmuş olabilirsiniz. O mekanizma da balık servisi değil balığı tutmayı göstermek olarak özetlenebilir.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın @lc3310

Öncelikle foruma hoş geldiniz .

Bütün forum tipi siteler , üye olmak isteyeni önce kuralları okuma ve altında da kabul etmeye ; yok aksi görünen bir durum varsa da talebini iptal etmeye davet eder. Siz de üye olurken bu giriş ile karşılaştınız ama yüksek olasılıkla okumadan geçmeyi seçtiniz . Bu tarz girişler yapanlar için bu sitenin ana menüsünde yine ayrı başlık olarak Forum kuralları kısmı var.
Bu forum nerdeyse 15 senedir gönül ile çalışan yönetim ile bilgi , sistem olarak da kendi içinde kavrulma yöntemi ile de server ve benzeri kolaylıklıklarla hizmet vermeye ve ihtiyacı olanın işini hızlandıracak göz nurları dökmektedir.

Altın üye olmak bir zorunluluk değil , harici linkler ile de zilyon tane dosya sitede asılı durmakta ve çoğu da arama zahmetine girenin karşısına çıkmaktadır. Burada "" benim işimi gör "" değil ama " bana bilgi veya yol gösterin " tarzında bir yardımlaşma usulü hakimdir. Altın üye yıllarca tam girişe izin veren bir server destekleme programıdır, yönetimin bundan yararlanmadığını nerdeyse 500 000 üye bilmektedir. Bu üyeler aynı zamanda söz üslubunun da saygın tutulmasının zorunlu olduğunu da bilir ve "matıksızca ortaya karışık salata " yapılmasına konuyu bilse de izin vermez, ilgilenmez veya kendi görünümünden engelleyerek çıkarabilir. Yine direniş olursa , yönetim uzaklaştırmayı seçebilir , yine sataşma olursa da bilişim kanunlarına göre gereken yapılır.

Bu bilgilendirmeyi , öylesine bir üye sıfatı ile yapmak istedim zira , siz 31 Temmuz 2019 da üye olup daha sonra hiç uğramamış ama ilk mesajınızda saçmalıklar deklare etmiş göründüğünüzden belki sitenin yardımlaşma konusundaki kurulu işleyiş mekanizmasını unutmuş olabilirsiniz. O mekanizma da balık servisi değil balığı tutmayı göstermek olarak özetlenebilir.
Ben yazsam bu kadar güzel ifade edemezdim. Teşekkür ederim...

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
13-06-2024
Sayın @Hüseyin ,

Bazen bu excel cemiyetinde " nerde bu devlet " dememek lazım , ben bu naif ve kalburüstü ortamı kurduğunuz için teşekkür ederim

ALTINYAYLA

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
13-01-2029
(y) Maalesef ve maateessüf, oluyor böyle şeyler...