Otomatik Filtreleme

Excel Vers. ve Dili
2007 ingilizce
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda yeniyim bir sorum olacak.

Şimdi hasta bilgilerinin ve planlanan ameliyat tarihlerinin yazıldığı bir tablo yapıyorum. Tabloda 2 sayfa var.

1. sayfaya hastaların kayıtları yapılıyor. 2. sayfaya da 1. sayfadaki hücre değerlerini otomatik yazdırıyor.
2. sayfada kaydedilen hastaların ameliyat tarihine göre otomatik sıralanmasını istiyorum. Filtreleme yaptığım zaman bunu yapıyor fakat 1. sayfada yeni veri girişi yaptığımda bunu otomatik olarak güncellemiyor. Her yeni veri girişi yaptığımda filtrelemeyi otomatik güncellemesini istiyorum. Bunu otomatik olarak yapabilecek bir yöntem söyleyebilir misiniz ?

Hazırlamış olduğum tabloya yandaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yadi.sk/i/N4iUvPg73ZLgi2

Son düzenleme:

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Foruma hoşgeldiniz.
Tarih sıralaması küçükten büyüğe mi ve İşlem Tarihi olarak E sütunu'na göre mi, yoksa Planlanan Nakil Tarihi olarak F sütununa göre mi olacak?
Açıklarsanız, daha kolay cevap bulabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2007 ingilizce
Foruma hoşgeldiniz.
Tarih sıralaması küçükten büyüğe mi ve İşlem Tarihi olarak E sütunu'na göre mi, yoksa Planlanan Nakil Tarihi olarak F sütununa göre mi olacak?
Açıklarsanız, daha kolay cevap bulabilirsiniz.

Merhaba F stünundaki tarihe göre sıralama yapmasını istiyorum. En üstte en yakın tarihi göstermesini istiyorum. Yakın tarihten ileri tarihe doğru sıralama yapmasını istiyorum.

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Dosyanız eklidir.
ANASAYFA' da veri girişi yaptıktan sonra NAKİLLİSTESİ sayfasına geçip sonuçları izleyin.
Kullanılan Makro kodları ile, F sütunu tarihe göre otomatik sıralanacaktır.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007 ingilizce
Dosyanız eklidir.
ANASAYFA' da veri girişi yaptıktan sonra NAKİLLİSTESİ sayfasına geçip sonuçları izleyin.
Kullanılan Makro kodları ile, F sütunu tarihe göre otomatik sıralanacaktır.[/QUOTE

Eki indiremiyorum. İndirebilmem için altın üyemi olmam gerekiyor?

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Rica ederim.Siz de sağolun.

polis-53

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2016 TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
23-02-2025
Merhaba arkadaşlar bu filitreleme mantığını sayfa1,Sayfa2, Sayfa3,... ve daha fazlası için yapabilirmiyiz.