otomatik tarih hatırlatma makrosu 2

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
1)ersin beyin dediği gibi ListBox1.ColumnWidths = "50,40,110,100,50" satırında 50,40 sırası ile sütun genişliklerini ayarlıyor, duruma göre değiştirebilirsiniz.
değiştirmeleri yaptım ama auto-open açılmıyor
açıldığı zaman şu şekilde görülmesini istiyorum.
TEKLİF NO FİRMA makine ve yedek parçalar adet Çıkış Tarihi
2) etoplaişleminle bir toplma işlemi yaptırdım ama bana çıkmış olan makina ve yedek parçaların toplamını vermesin sadece bugün çıkçak veya yeni sipariş i yazılmış makina toplamlarını versin.

3)bu gün ayın 29.09.2005 i ve ben 29.09.2005 den önceki 2 günün de yani 28 ile 27 sinin de kırmızı olarak göstirilebilmesini istiyorum koşullu biçimlendirmede =bugün()-2 yazdığımda 17 si renkleniyor ama 28i ne kırmızı rengi aldırtıramadım.

hazırladığım yeni dosyayı ekliyorum makrosundaki hatm nerede acaba

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
BEN BAZI DÜZELTMELER YAPTIM şimdi user formda açabiliyorum ama bir yanlışlık varmı makroyu bir kontrol edebilirmisinz.
user form da
TEKLİF NO FİRMA makine ve yedek parçalar adet Çıkış Tarihi ni göstertmeyi hala balşaramadım.
2) etoplaişleminle bir toplma işlemi yaptırdım ama şöyle olabilirmi ben bugünü bir renk içerisinde koşullu biçimlendirmeden değiştiriyorum.ilerki tarihleri değişik renkler verirsek eğer haftalık çıkış listeside oluşturulabilir. bunu çözmeme yardımcı olabilirmisiniz yada örnek bir link varmı ?

3)bu gün ayın 29.09.2005 i ve ben 29.09.2005 den önceki 2 günün de yani 28 ile 27 sinin de kırmızı olarak göstirilebilmesini istiyorum koşullu biçimlendirmede =bugün()-2 yazdığımda 27 si renkleniyor ama 28i ne kırmızı rengi aldırtıramadım.
eğer geçmiş olan son iki gün renklenirse çıkışları kontrol etmem kolaylaşır.

saygılar
halil kutuka