Outlokk Expres ve office 2003 sorunu

seyfi38

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-01-2029
Arkadaşlar merhaba bende 1 haftadır office 2003 kullanmaya başladım
fakat benim bazı sorunlarım var daha önce office 2002 kullanırken herhangi bir dosyayı sağ tıklayıp gonder tusuyla Outlook (expres 6 ) ile çıkan sayfadan gönderebiliyordum.
Şimdi ise gönder dediğimde sayfa acılıyor anladığıma göre Outlokk Expres office 2003 sürümü devreye giriyor ve outlook adreslerim ve emaili gönder tuşu yok
ekte olduğu gibi ne yapmam lazım tekrar 2002 officeye mi geçmem lazım yoksa yeni sürümü nasıl ilişkilendirebilirim yardımınızı bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 türkçe
Outlook Expres'i varsayılan posta işlemcisi konumuna getirmen lazım birkere outlookexpress açman yeterli o sana soracaktır. evet dediğin zaman artık sağ tıkla gönder yaptığında outlook express açılacaktır.

Rulemaster

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2019 TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-02-2026
Resmini gönderdiğiniz "Outlook Express" değil, "Microsoft Office Outlook 2003".
Eğer onu kullanmak istiyorsanız, ki çok isabetli bir karar vermiş olursunuz.
O zaman, göndereceğiniz dosyanın üzerine gelip sağ tıklama ve gönder yaparsanız sadece mail gönderme sayfası açılır.
Ayarlarını yapmak için öncelikle Outlook'un kendisini çalıştırın.
Başlat > Programlar dan bulabilirsiniz. Yada Çalıştır penceresine "outlook" yazın. Adres defterinizi orada bulabilirsiniz. Eğer yoksa Dosya menüsünden Al ve Ver bölümüne gelin. Buradaki yönergeleri takip ederek adres defterinizi Outlook Express ten çekebilirsiniz.
Gönderme sayfasında "Gönder" tuşu yok demişsiniz:
Onun içinde; Görünüm > Araç Çubukları > Standart kutucuğunun yanına bir tıklama yapın. Ya da Ctrl+Enter tuşlarına basarsanız postanız gider.

Kolay Gelsin