OUTLOOK 2007 - Kalın dosya isimleri

Excel Vers. ve Dili
2002 ingilizce
Herkese merhaba;

Outlook 2007 exchange server kullanıyorum. Kullandığım klasörler var ve ilgili kişilerden gelen mailler düzenlediğim rule'lar sayesinde o klasörlere düşüyor.

Ancak oluşturduğum bazı klasör hiyearşileri var. Mesela "MERCHANDISER" isimli klasörün altında "CÜNEYT" isimli başka bir klasör mevcut. "CÜNEYT" isimli klasöre bir mail geldiği zaman bu klasörün ismi yeni bir mail geldiği için kalın fontlu oluyor ve yanında parantez içinde gelen yeni mail yazısı yazıyor. Buraya kadar herşey normal ancak ben "CÜNEYT" klasörü "MERCHANDISER" klasörü altında olduğu için "MERCHANDISER" klasörününde kalın fontlu ve yanında bir parantezle yenş mail sayısını göstermesini istiyorum.

İnternette yaptığım araştırmada bu konuda birçok şikayet buldum ancak bir türlü çözüm bulamadım. Sorduğum bazı kişiler ise böyle bir özellik olmadığını söylediler.

Kullandığım sürüm: OUTLOOK 2007. Ve exchange server kullanıyorum.

Screen shot' da da görebileceğiniz gibi "CÜNEYT" klasörüne yeni bir mail düşmüş ancak, "MERCHANDISER" klasörünün adı kalın fontta değil. Bu nedenle, yeni gelen mailleri kaçırmamak için bütün klasörlerin hiyerarşilerini açık tutmak zorunda kalıyorum.

Bu durumun bir çözümü var mı?

Çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın muratsedef,

Folder ın üstüne gelip:

View->Current View->Customize Current View->Automatic

dan ayarları kontrol edip deneyin.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
2002 ingilizce
Cevap için teşekkür ederim.

Ancak bu sadece "MERCHANDISER" klasörüne yeni mail gelirse istediğim değşiklikler oluyor.

"MERCHANDISER" klasörünün altındaki klasörlere yeni mail geldiği zaman "MERCHANDISER" klasörünün kalın fontlu olmasını sağlayamıyorum.

Teşekkürler.