Outlook expresi nasıl paylaştırabilirim

Arkadaşlar birişyerinde bütün bilgisayarlar ağdan birbirine bağlı. Bir arkadaşımızın mailine tebliğler geliyor. Onu hepimiz okumak istiyoruz. Ama nasıl?
Önce aklımıza şu geldi : Outlook expresin depo klasörü olarak paylaşıma açık klasörü gösterdik. Tamam o zaman benim bilgisayarımdan o klasöre girip gelen.dbx, giden kutusu.dbx, vs.vs. görüyorum ama okunamıyor. Bu dosyayı neyle açmak istiyorsun diyor Outlook exp. gösteriyorum açılıyor ama benim outlook açılıyor kendi gelenlerimi okuyabiliyorum. Bir türlü diğer bilgisayarın gelenlerini okuyammıyoruz. Outlook exp. bunu sağlayan bi numarası varsa yardım lütfen. Teşekkürler

Ustalar yok mu bi cevap

Arkadaşlar forumda alt sıralara kaydığı için sorum galiba görülmedi. Bi kez daha başlığa taşıyorum. Bilen varsa lütfen yardım. Teşekkürler.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2010 tr 32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-06-2029
adresinizi bi sekilde gonderene ulastırırsanız , teblig eger genel ise gonderenin hepinize gondermemesi soz konusu olamaz. Ya da 1 arkadasınız tebligi almaya yetkili ise neden hepiniz okuyabilsin ?
Zaten tebligi alan size de reforward yapabilir , geneli ilgilendiriyorsa.normalde sormanız yeter..Ya da o bilgisayarı genel olarak kullanabiliyorsanız siz de ordan okuyabilir ya da genele reforward edebilirsiniz...
Agdan girip " mektup" ları okumaya calısmak yada kopya edinmek tuhaf gibi
Sn cengizhan89 ..Bu durumda sorunuzun mantıgı nedir? :düsün: