Outlook Kurallar otomatık çalışmıyor

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2007
arkadaslar ben bır kural belırledım bır kışiye gonderdıgım mailler ayrı bır klosorde olsun dıye ama kurallar bır turlu otomatık çalışmıyor hergun ben araçlar+kuarallar ve uyarılar gırıp ordan kurallrı sımdı çalıştır deyıp çalıştırıyorum bunun otomatık olması içi n yapmam gerek.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
hamitcan senin verdiğin linkte xcoll un sorununun çözümü mevcut deyil. Arkadaş kuralları oluşturmuş fakat otomatik çalışmıyor diyor senin verdiğin linkte kuralların nasıl yaratılacağı anlatılıyor. Lütfen daha dikkatli olalım.

saygılar.

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
hamitcan senin verdiğin linkte xcoll un sorununun çözümü mevcut deyil. Arkadaş kuralları oluşturmuş fakat otomatik çalışmıyor diyor senin verdiğin linkte kuralların nasıl yaratılacağı anlatılıyor. Lütfen daha dikkatli olalım.

saygılar.
Kuralları oluştururken hata yapılmış olunamaz mı ? En azından ben, bahsettiği durumdan böyle bir sonuç çıkardım. Anlatıldığı kadarıyla herşey düzgün görülüyor, bunun yanısıra sanki kural oluşturulurken birşey gözden kaçmış gibi de. Yada ortada yanlış bir tanımlama söz konusu. Bu aşamaları tekrar gözden geçirmekte fayda var. Sizce...