Outlook mail gönderme sorunu :yardim:

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
Merhaba arkadaşlar. Outlook 2007 kullanıyorum. gönderdiğim mailler gönderilen kutusunda gözüküyor fakat 10 saat internete bağlı kalmam rağmen mailler bir türlü giden kutusuna geçmiyo. Mail attığım kişiler attığım maillerin ya gelmediğini ya da defalarca geldiğini söylüyorlar. bu sorun neden olabilir. Teşekkür ederim. :yardim:

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Arşivleme ile ilgili bir sorun olabilir mi? Mail kutun dolmuş olabilir..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
Serkan kardeş sunucunun (hotmail) bana ayırdığı kotanın çok azını kullanıyorum. Ama outlook otomatik arşivlemeyi açmıştım ondan olabilir mi bilmiyom. Ama outlook'tan önce windows live messenger'in outlook vari bi programı var (ismini hatırlayamadım) onu kullanıyordum o da aynı hataları veriyodu. onun için outlook'a geçtim zaten. bilmiyom neden. Sağol önerin için.

ockucukay

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-07-2025
outlook kullananlar hotmail, yahoo gibi mail serverlerden gelen mailleri alıp vermede çokca sorun yaşıyorlar (biliyorum bende yaşadım çünkü) outlook exchange server ile kullanılırsa çok iyi bir program oluyor. sana bunların yerine incredimail veya mozilla firefox'ın mail programını önerebilirim.

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Merhabalar;

Gönderilen mailler zaten "Gönderilmiş öğeler" de kalır.. "Giden Kutusu" gitmekte olan mailleri gösterir ve gidince de "Gönderilmiş Öğeler" kutusunda kalır..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 Türkçe
arkadaşlar dediklerinize katılıyorum. sorunumu anlatırken giden kutusu ile gönderilmiş öğeler kutusunu karıştırmışım. benim sorunum da o zaten mailler bi türlü gönderilip gönderilmiş öğeler kutusuna geçmiyo. hala sorun devam ediyo. yalnız bişeye dikkat ettim sadece dosya eklediğim maillerde bu sorun yaşanıyo, metin olarak gönderdiğim maillerde yok. teşekkürler.. yorumları bekliyorum...