Outlook mailde gelen ekleri tek seferde açmak

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Merhaba,

Outlook 2003 ingilizce kullanıyorum. Bazı maillerde 10-12 word dosyası geliyor, bunları açmak için tek tek yıklamamız gerekiyor. Bunları tek seferde açmamızın kolay bir yolu varmı?

Ekli dosyalar

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Hepsini tek tek açıp kaydettikden sonra hepsini görmüş oluyorumki. Bana Örnek bi mail geldi anında bütün ekleri açmam lazım. Kaydedecek kadar vaktim olmuyor. Teşekkürler..

hepsini tek tek açıp kayıt etmenize gerek yok arkadaşım zaten outlook bütün ekleri aynı anda kayıt edebiliyor. sen sadece bi kere tıklayıp klasör seçeceksin sonra bu klasöre girip hepsini seçip enter'a basacaksın

S.Yiğit

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
hepsini tek tek açıp kayıt etmenize gerek yok arkadaşım zaten outlook bütün ekleri aynı anda kayıt edebiliyor. sen sadece bi kere tıklayıp klasör seçeceksin sonra bu klasöre girip hepsini seçip enter'a basacaksın
Merhaba,

Sn. First_Class, dediğiniz gibi yaptım ama sadece tıklayıp kaydettiğim var klasörde diğerleri yok. Ama hepsini açmanın yolunu buldum. Shift tuşuyla hepsini seçip sağ tıkla ve kopyala. Sonra bir klasöre kaydet, hepsini seçip enterle oluyor..