outlook paylaşma

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
kendi pc ana pc ve bana bağlı 2 adet pc var toplam 3 adet bana gelen mailleri bu pcler nasıl görebilir yada bir dosya açsam oraya taşısam o dosyaları görsünler istiyorum böyle bir şey mümkünmü??

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003 Tr/İng.
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03.01.2019
Böyle birşey mümkün ancak sanırım Exchange Server ortamında mümkün...Yani paylaşmak istediğiniz klasörü sağ tuş yapınca share özelliği aktif ise oraya girip istediğiniz kullanıcılarara ve hatta değişik yetkilendirmeler de yaparak erişim izni verebilirsiniz.erişim izni verilen klasörlere ulaşmak için de Dosya menüsündeki File-Open altında bulunan Other User's Folder ile erişebilirsiniz!
Bilgilerinize.

X

xlsx

Misafir
inbox ya da inbox altında oluşturulmuş alt folder'lar için share özelliği ile farklı kullanıcılara paylaşıma istediğiniz yetkilerle açmanız mümkün(sadece okusun silemesin,okusun silsin ama x bi işlemi yapamasın gibi yetkiler verilebilir)
paylaşıma açmak istediğinizde ADD seçeneği ile bu kişiyi server'dan seçerek ve istediğiniz yetkileri vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.
o kişi de sizin izin verdiğiniz inbox ya da folderı açmak isterse file-open-other user's folder seçeneğinden sizin account bilginizi girerek açılan arayüz-pencereden size gelen mailleri görebilir.