paketlenmiş bir access projesine yeni exe atabilir misiniz?

projemi paketledim ve müşteriye verdim.Fakat mezuat değişti ve güncellemem gerekti. ne yaparsınız?

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
access projelerinin nasıl paketlendiğini açıklarmısınızı lütfen :?

MS Office Developer CD sinde access packaging and deployment wizard ile yapıldığını okuyorum kitaplarda fakat öyle bir cd hiç görmedim, fakat paketlenmiş çok access projeleri gördüm. :(

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
metinS' Alıntı:
MS Office Developer CD sinde access packaging and deployment wizard ile yapıldığını okuyorum kitaplarda fakat öyle bir cd hiç görmedim, fakat paketlenmiş çok access projeleri gördüm. :(

örnek basit bir proje varsa kurulum dosyası şeklinde yani access exe
bana atarmasınız çok merak ettim. Ben hiç görmedim sadece duydum
ama bu olaya en yakın isim sizsiniz...
lütfen :hihoho:

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=15445 yine sitede bu adreste böyle bir exe uygulamasını gönderecektim fakat yazınıza rastladım, o programı indirip kuracağım bende access in exe sini diğer dillerdeki compiler lar gibi zannediyordum. Kendim hiç yapmadım fakat access te packaging and deployment wizard olduğunu ve MS Office Developer CD sinde bulunduğunu kitaplarda okuyorum. Sayın içeter in uygulamasına bende exe derdim ve wizard ile yapıldığını zannederdim.Yani başka bir program ile yapıldığını da bilmiyordum. Peki siz access te packaging and deployment wizard a rastladınız mı?

sayın karaayhan

bahsettiğiniz programı indirdim kurdum bir projeyi exe ledim :cry: fakat gariptir elimde yine mdb yani exe leyemedim :kafa:

sorun nerede bilmiyorum fakat yer gösterdiğim klasörde yine mdb buluyorum.dikkatimi çeken yer testte sorun çıkarmıyor hazırla dediğimde hazırlıyor sonra kapatırken "save" soruyor, sanki işlem bitmemiş gibi,

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
pardon metinS kardeşim sen yazalı çok olmuş ama takip etmek zor bu aralar çokta meşgulüm inşallah haziran ayında biter işlerim. o zaman daha geniş bir şekilde ele alırız bu konuyu yalnız prg. buldum dediniz. Bana atarmısınız yada
nereden bulduysanız temin yolu lütfen...
:dua2:
karaayhan38@gmail.com