PC PERFORMANSI YÜKSELTME!!!

Excel Vers. ve Dili
İŞ : Microsoft Office Excel 2003
EV : Microsoft Office Excel 2003
Arkadaşlar merhaba. benim evde kullandığım ve 3 sene önce almış olduğum Pentium 4 1.7 256 bir bilgisayarım var ancak bu pc tahmin edersiniz çok yavaş çalışıyo. bunun bu özelliklerini yükseltmek için ne yapmam lazım? uyumlu yükseltme için hangi bileşenlere dikkat etmem lazım (Destekleme açısından) yardım ederseniz sevinirim. birde pc çok ses yapıyo ekran kartı ve pcnin kendi soğutucuları var ancak diğer bütün parçalar için soğutma kullanmam durumunda çözüm olurmu? tavsiyelerinizi bekliyorum. iyi akşamlar bol bilgi ve paylaşım dolu günler dilerim.
Bilmiyorum herkes aynı fikirdemi ama bu siteyi çok seviyorum arkadaşlar.

Excel Vers. ve Dili
İŞ : Microsoft Office Excel 2003
EV : Microsoft Office Excel 2003
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yokmu?

Excel Vers. ve Dili
Office2007 İngilizce
ocamsul' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. benim evde kullandığım ve 3 sene önce almış olduğum Pentium 4 1.7 256 bir bilgisayarım var ancak bu pc tahmin edersiniz çok yavaş çalışıyo. bunun bu özelliklerini yükseltmek için ne yapmam lazım? uyumlu yükseltme için hangi bileşenlere dikkat etmem lazım (Destekleme açısından) yardım ederseniz sevinirim. birde pc çok ses yapıyo ekran kartı ve pcnin kendi soğutucuları var ancak diğer bütün parçalar için soğutma kullanmam durumunda çözüm olurmu? tavsiyelerinizi bekliyorum. iyi akşamlar bol bilgi ve paylaşım dolu günler dilerim.
Bilmiyorum herkes aynı fikirdemi ama bu siteyi çok seviyorum arkadaşlar.
Öncelikle size tam bilgi vermek için Pc hakkında daha fazla detay almak lazım mesela Anakartın markası ve serisi çünkü kartınız oldukça eski bir kart işlemci desteği ne kadar yapılabilir tam olarak söyleyemem.Ancak ram için (destekliyorsa)öncelikle ddram kullanırsanız ve bunu bütçenize göre yüksek tutarsanız Pc niz biraz daha hızlanıcaktır.Pc den gelen sesler için ise bence işlemci fanını bir kontrol edin derim.