PC'imde Virüsmü var?

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Merhaba.
Sparsky antivirüs kullanıyorum.
4 gb sınırlı ttnet ads kullanıcısıyım.
günlük download miktarlarına baktığımda 100 mb civarında download yapıldığını görüyorum.Pc tüm gün açık ve sadece siteye(excel.web.tr) giriyorum.
Siteden indirdiğim dosya boyutu toplam 5-6 mb geçmez.Bu download miktarı normalmidir?
Excel webtr'nin ie- explorer için olan toolbarını kulandığımıda belirtmeliyim.
Birde localsettingts klasöründe internettempory klasöründe benim göremediğim(Antiviriüs programı tararken görüyorum)Bazı klasörler var ve içinde epey miktarda dosya var.Bu klasörler anlamlı klasörler değil afdef,qk,sc gibi abuk subuk klasörler.Klasör seçeneklerinden gizli dosya ve klasörleri görünür yaptığım halde yine gözükmüyorlar.İnternettempory klasörünü temizlesemde bu klasörler ve içindeki dosyalar silinmiyor.Çünkü internettepry klasörünün içi boş olduğu halde boyutuna baktığımda 3-4 GB mevcut dosya boyutu var.
Bilgilerinizipaylaşmanızı bekliyorum.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
arka planda çalışan birkaç program yüzünden olabilir.
"Privacy Eraser Pro5.92" diye bir program var, kurmanızı öneririm.
bilgisayarı açtığınızda veya kapattığınızda (manuel de seçebilirsiniz) makineyi temizler. ben çok memnunum.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
Hayır.
Bilgisayarı formatlıyorum.
Harddiski ham hale getirip tekrardan bölüm oluşturuyorum.
Sonra bu durum gene oluşuyor.:kafa: :agla:
Bir çaresini bulamadım.
Yoksa birisi benim bilgisyarımamı giriyor.!!!:evil:

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
100 mb civarında download miktarı normal olabilir. ads aboneliğinde sizin indirdiğiniz dosya değil ilave olarak görüntülediğiniz sayfa bilgisi kadar bilgi aktarımı yapılıyor. her sayfa görüntülemede miktar artacaktır, kota sorunu sebebiyle bazen sayfayı yinelememekde fayda var.
Privacy Eraser Pro5.92 (yeni sürümleride varmış) programını bulup çalıştırın. sonra temp dosyalarını tekrar kontrol edin.

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili

Ofis-2010-TR 32 Bit
merhaba
100 mb civarında download miktarı normal olabilir. ads aboneliğinde sizin indirdiğiniz dosya değil ilave olarak görüntülediğiniz sayfa bilgisi kadar bilgi aktarımı yapılıyor. her sayfa görüntülemede miktar artacaktır, kota sorunu sebebiyle bazen sayfayı yinelememekde fayda var.
Privacy Eraser Pro5.92 (yeni sürümleride varmış) programını bulup çalıştırın. sonra temp dosyalarını tekrar kontrol edin.
Sayın arkadaşım.Teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.:)