PERSONEL GÜNLÜK İZİN TAKİBİ

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Merhabalar,

Yaklaşık 100 personelin her ay aldıkları günlük izinleri takip etmek istiyorum. Yaptığım ve şu an takip ettiğim tablo ise liste şeklinde ve tüm bilgileri tek tek manuel olarak girmek zorunda kalıyorum. Daha anlaşılır, açıklayıcı bir biçimde nasıl bir tablo oluşturabilirim. Altın üye olmadığım için dosya yüklemesi ve dosya indirmesi yapamıyorum. Mümkünse mercburi olarak anlatım yoluyla yardımlarınızı rica ederim.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Dosyayı dosya paylaşım sitelerinden birine yükleyip burada paylaşabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2016 Pro Plus TR
Ekteki dosyada birşeyler hazırladım.
5 personel için sayfa yaptım. Bunları sayfayı kapyalayarak 100 e tamamlayın. (sırayı mutlaka takip ettirin)
Sayfa adına göre personel otomatik gelecek.
Diğer sayfalarda renksiz hücreleri doldurun. Sayfalara veriler otomatik gelecek ve hesaplanacak.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
5 personel için sayfa yaptım. Bunları sayfayı kapyalayarak 100 e tamamlayın. (sırayı mutlaka takip ettirin)
Diğer sayfalarda renksiz hücreleri doldurun. Sayfalara veriler otomatik gelecek ve hesaplanacak.
teşekkür ediyorum fakat nedense dosyayı gizli diyerek indirme sağlamıyor.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
tamam şimdi indirdi. neden öyle uyarı verdi anlamadım. yardımınız için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Günaydın, dünden beri deniyorum fakat saatlik izinleri göstermesine rağmen hastalık izinlerini personele göre göstermiyor. her personele aynı sebebi yazıyor ya da açıklaması olmadan sadece işlem sıra numarasını belirtiyor. yardımcı olabilir misiniz?

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Günaydın. evet halloldu. çok teşekkür ederim tekrar. iyi çalışmalar dilerim.