Personel izin çizelgesine formül yardımı

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
arkadaşlar ekde verdiğim dosyada örneğin personele pazartesinde cumaya izin yazdığım zaman dosyaya tatil günlerini girdiğim için görüyor ve personelin işe başlama tarihini pazartesi olarak veriyor bunda sorun yok yalnız personele örneğin pazartesinden ertesi hafta çarşamba gününe kadar izin girince hafta sonunuda hesaplamasını istiyorum bunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz

örneğin:02.01.2018 den 4 gün izin girince hafta sonunu biliyor ve işe başlama tarihini 08.01.2018 olarak veriyor bu tamam
ama 02.01.2018 den 8 gün izin girince işe dönüş tarihini 10.01.2018 olarak vermesi gerekir sebebi bitevi izin alınca hafta sonuda sayılıyor bunun çözümü varmı yardım lütfenhttp://www.dosya.tc/server11/vyhq6y/izin_taplosu.xls.html

denese

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-03-2026
Makrosuz bir çözüm işinize yarar ise ve "Bitevi" izinden kastınız yıllık ücretli izin dışındaki Ücretli Mazeret İzni ya da Ücretsiz İzin ise ekteki dosyayı irdeleyiniz.

Dosyaya buradan da ulaşabilirsiniz.
.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
hocam makroyla çözüm oluyorsa sorun deyil yardımcı olurmusunuz.bizim çalışma koşullarımızda bitevi izin aldığın zaman hafta sonuda izin günlerinden sayılıyor.
birde altın üyeliğim olmadığından verdiğin dosyayı indiremiyorum farklı bir yere yükleyebilirmisiniz
teşekkürler

denese

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02-03-2026
hocam makroyla çözüm oluyorsa sorun deyil yardımcı olurmusunuz.bizim çalışma koşullarımızda bitevi izin aldığın zaman hafta sonuda izin günlerinden sayılıyor.
birde altın üyeliğim olmadığından verdiğin dosyayı indiremiyorum farklı bir yere yükleyebilirmisiniz
teşekkürler
Sayın stmbox,

Bu forumda çok çok daha donanımlı, alanında uzman, eğitimci insanlar var. Bu nedenle "hocam" kelimesinin kendi adıma ithafen kullanılmasını uygun ve doğru bulmuyorum.

Bir önceki mesajımda dosya linkini paylaştım.

İnceleyiniz.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
denese arkadaşım altın üyeliğim yok dosyayı başka yere yükleyebilirmisin

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
çok teşekkür ederim