personel-vizite kağıdı-puantaj

Sevgili arkadaşlar,

Kendi hazırlamış olduğum dosyam personel sayımın fazla olması ve birimlerimin sayısının artması nedni ile verimli kullanılamaz hale geldi. Acilen yardımlarınızı bekliyorum.

1-puantaj kayıtlarında ücretsiz izin, ücretli izin, gelmedi, kanuni izin, raporlu ya da başka bir kayıt için ayrı ayrı renkler kullanmak istiyorum. Ancak KOÞULLU BİÇİMLENDİRME sadece 3 kriter için izin veriyor.

2-Vizite kağıtlarında bir menü hazırlamak ve buradan sadece listbox taki birini seçtiğimde tüm bilgilerin vizite kağıdına aktarılmasını bir türlü beceremedim

3-Vizite kağıtlarını hazırlarken bazı personellerin prim bedelleri farklı yatıyor. Bunları çözemediğim için her birini elle girmek durumunda kalıyorum. Ã?rnek 1. kişinin ssk primi 450YTL iken 2. kişininki 580YTL olabiliyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

İLGİNİZE ÞİMDİDEN TEÞEKKÜR EDİYORUM.

Sevgili dostum, istersen sana işçi ve memurların birlikte kullabileceğin excel'de hazırlanmış sevk proğramı gönderebilirim.Kendine göre değişiklik yapar veya mevcut kodları kullanabilirsin.Tüm dostlara selemlar

Sn. Ã?zberk'in dosyasını inceledim;
Çıkan ana menü oldukça kullanışlı ancak takıldığım bir kaç ufak nokta sözkonusu:
1- vizite kağıdı eski formatta,
2- tüm çalışanların ssk primi 569YTL olarak hesaplanıyor oysa benim çalışanlarım arasında farklı primler sözkonusu.
Ayrıca ilginize tekrar teşekkür ederim. :dua:

sevk

Hazırlamış olduğum sevk proğramını incele, belki içinde fayadalanabileceğin bilgiler mevcut olabilir.Ayrıca işçi sevklerinde ücret belirtilmesine bence gerek yok....selamlar

X

xxrt

Misafir
darkness13,
Tabii o linkteki ek dosya eski tarihli olduğundan bu aklıma gelmemişti.
Yeni format belki elinizde vardır ama yinede orjinal Vizite için;
http://www.ssk.gov.tr/sskdownloads/anasayfa/formlarvedilekceler/230820044.doc

mmetin, Dosyanızı inceledim.Titiz ve güzel bir çalışma yapmışsınız.Elinize sağlık..İçinden diş için olanı işime yarıyacak ama önce kendi işyerime uyarlamam gerekecek..
Çalışma için teşekkürler.