Pivot Table ile Sürekli güncellenen Pareto Grafiği Çizmek

Excel Vers. ve Dili
Excell 2013 Türkçe
Merhaba;

Yıllık satış bütçesinde müşteri ve ürün ailelerine göre öngörü yapılarak hazırlanmış 254 satırlık bir tablo oluşturdum ve her müşteri ve her ürün ailesi için bir öngörü oluşturup yıllık bütçe ve ciro hedefi çıkardım.
Bütçeyi de kontrol edebilmek adına her hafta haftalık olarak yapılan ciroları tabloya ekleyerek hedefin gerisinde olduğum müşteri ve ürün ailelerini tespit ettim.
Sonrasında her müşteri ve ürün ailesi için haftalık hedefle oluşan farkları görebileceğim bir pivot tablo oluşturdum. Pivot tablo Müşteri bazlı sıralanarak hedef bütçeye en uzak olandan hedef bütçeyi tuttran ve hedef bütçeyi aşana doğru sıralanıyor.
Bu pivot table'dan sadece (-) olanları görebildiğim ve ana tabloya veri girildikçe güncellenebilen bir pareto grafiği de oluşturabildim.
Artık elimde hedefimden uzakta kalmamı sağlayan müşterilerin büyükten küçüğe sıralamasını yapabildğim bir paret grafim var.
Ancak bu müşterilerin hangi ürün ailelerinde geride kaldığını görebilmek için gene otomatik olarak güncellebilen ilk pareto grafiğinde bulunan(yani en küçük değerlere sahip müşterilerin) kendi içlerinde ki pareto grafiklerini otomatik çizdirebilmek için nasıl bir formülasyon uygyulamam gerekiyor.