Pivot Table (Özet Tablo) Başka bilgisayarda çalışmıyor

Excel Vers. ve Dili
Excel Versiyonu: 2007
Dili: Türkçe
Merhabalar,

Laptop'umda ingilizce excel kullanıyorum sürüm 2013.
Her hafta yakıt aldıkça araç plakalarına veri girişi yaptığım bir sayfam var. Ve o sayfadan çalışan özet tablom var. İki sayfada aynı dosyada. Farklı dosyalardan veri alışverişi bulunmamaktadır.

D: Klasöründe bir dosya içerisinde tutuyorum bu excel dosyamı. Aynı dosyayı başka bir bilgisayarda açtığımda ve araç plakalarına göre yakıt verisi girdiğimde(araçlar yeni yakıt aldığında) pivot sayfasına gelip refresh ettiğimde maalesef şu hatayla karşılaşıyorum.

Pivot Table kaynak dosyası D:/Klasör........ açılamıyor..

Bu pivotu ilk yaptığım bilgisayar olan laptopta açtığımda ve veri girdikten sonra refresh dediğimde dosya güncelliyor. Sürekli laptopta bu işlemi yapıp diğer bilgisayarlara aktarmak zorunda kalıyorum. Çözümü nedir pivotun diğer biligsayarlarda da çalışması gerekmiyor mu?

Teşekkür ederim, herkese iyi forumlar.

Excel Vers. ve Dili
Excel Versiyonu: 2007
Dili: Türkçe
Bu arada denediğiniz exceller hangisi diye soracak olan arkadaşlar olursa Excel 2007 türkçe ve Office 365 türkçe son sürüm olan excellerde denenmiştir, ancak dosya güncellenemiştir.

Ayrıca ingilizce sürüm bendekiyle aynı office 2013 olan başka bir bilgisayarda da denenmiştir olmadı, illa benim laptopta yapmam gerekiyor.

Merhum İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
.

Problemin sürümlerle ilgili olduğunu sanmıyorum.

Çalışmayan bilgisayarda pivot table'ın veri kaynağını düzeltirseniz, çalışır zannedersem.

.