Piyasa Fiyat Araştırma Tutanağı

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Ekteki belge ile Piyasa Fiyat Araştırma Tutanağı düzenlemeye çalışıyorum.
Çözemediğim sorumum şu: Firmalardan fiyat tekliflerini MİN formülü ile en düşük fiyat vereni buluyorum.
Fakat en düşük fiyat vere Firmanın ismini bulamadım. Daha doğrusu buluyorum fakat fiyatlar küçükten büyüge sıralı olursa doğru çıkıyor. diğer türlü rastgele olursa ya yanlış buluyor yada yok diyor. çözümünü bulanadığım yerin fontunu kırmızı yaptım. ilgilenen arkadaşların yardımını rica ediyorum. Elinde değişik 2006 yılına göre uyarlı örnegi olan varsa gönderirse seninirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
basit bir formül yaptım umarım işine yarar

arkadaşlar sizi kutluyorum tam da bana Piyasa Fiyat Araştırma Tutanağının yeni Formu lazımdı google da aratırken burda buldum hem de formulle sıraya konmuşunu. Elinize sağlık. gökselbaran ve Red-Kid size teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
Excel Versiyon
Türkçe 2000
şu programı düzeltirseniz ikimizde kullanabiliriz belki

göksel baran kardeşim bende şöle bir program var yaklaşık makiyeti gerekli yazıları yazıyorsun ordan onaya atıyor. piyasa araştırmasını filan hazırlıyormuş yalnız yazıcıdan çıktı alırken sanırım dik çıkıyor bendeki bu pogram 1 KALEM MAL diye geçen dosya ve kullanamadığım.şuan benim kullandığım ise şuan kullandığım olarak ekteki doya şimdi 1 KALEM MAL olarak ekledğim doyadan çıktı aldığımda şuan kullandığmı olarak eklediğim dosya gibi çıktı almak (sayfayapısı biçim onayın üstüne kurum logosu ekleyebilmek ve piyasa araştırma tutanağı filan biçim olarak benim kullandğım tek tek dosya olarak sıkıştırıp şuan kullandığım adıyla eledğim doya gibi olabilirse ) bunu yapabilirseniz iyi olur hem siz kullanın hem ben nasıl olmazmı gerektiğinde onaya proramdan bağımsız düzeltme yapmamı da mümkün olursa kalay gelsin umarım halledersiniiz