Pİyasa Tespİt TutanaĞi

Excel Vers. ve Dili
mikrosoft exel türkçe
Değerli üstatlarım; çok araştırdım ama bir türlü beceremedim, bağışlayın
artık sizden yardım talebinde bulunmaya da utanıyorum
İnanın sıkılarak yine sizlerden yardım bekliyorum

Ekli dosyamda sayfa 1 e girdiğim karışık değerleri sayfa2 ye alıp, alınan bu değerler arasında en uygun fiyattan başlayarak sıralaması ve karşılarına gerekçelerini kendiliğinden yazmasını istiyorum

yaptığım tablo 5 satırlık olup bazan 5 bazan 2 teklif de gelebilir
bu gibi durumlarda geriye kalan 3 satırda herhangi bir hata mesajı çıkmamalı tamamen boş görünmeli
dosyamda da açıklama mavcut
şimdiden teşekkürlerimi arz ederim
saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
SN.ordu619 dosyanız ekte. Umarım size bir fikir verir.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn. meslan,
Böyle bir çalışma sonucundan dolaylı olarak yararlanan bir arkadaş sorunu çözen arkadaşa, problemi soran arkadaştan önce teşekkür etmişti de, nerdeyse 3.ncü dünya harbi çıkacaktı. (Biz teşekkür etmeyi bilmiyormuyuz filan...)
Ama arkadaş yaklaşık 30 saattir teşekkür etmediğine göre rahat rahat ben teşekkürümü ifade edebilirim.
Selamlar,

Excel Vers. ve Dili
mikrosoft exel türkçe
ziya kardeş; eğer beni bu forumda devamlı takip ediyorsan nasıl davrandığımı göreceksin. Ön yargılı olmana gerek yok dostum
Benim internet bağlantımda sorun oldu ancak şu anda (11.04.2008 tarih ve 09:06) da giriş yapabiliyorum. Hocama teşekkürlerimi arz ederim. size de teşekkür ederim. iyi niyetle bu eleştirinizi yaptığınızı kabul ediyorum.
Saygılarımla;

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Sn.Ziya. Şahsen ben elimden geliyorsa insanlara biraz faydam olsun istiyorum. Teşekkürden daha ziayde verilen cevapla sorusuna cevap buldumu onu merak ederim. Çünki ben de burada sorulmuş soruları çözerek birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu tür cevaplarım da benim için test niteliği taşıyor. Teşekkürlerimiz kesinlikle bu sitedeki üstatlara. Sağ olsunlar. Kendilerinden Çok şeyler öğreniyoruz. Bütün Excel uzmanlarına ve forum üyesi arkadaşlara selam olsun. Saygılar.