point de müzik problemi

slayt gösterisi yapıyorum ancak aynı müzigin tüm resimlerde baştan sona kadar çalmasını istiyorum lütfen yardım

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11-06-2017
bende de sorun aynı

samed arkadaşımızın da dediği gibi bende slayta müzik ekliyorum ama bi sonraki slayta geçince müzik kesiliyor. müzik hiç kesintiye uğramadan slaytın sonuna kadar çalmasını nasıl sağlarız. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 (12) SP2 Türkçe
Efendim

Müziğin başlamasını istediğiniz slayttayken ekle>film ve sesler deyip oradan istediğniz bir sesi ekleyeceksiniz (dosyadan yada clip organizerden) sonra dosyamız eklenince bir soru penceresi çıkacak. Burada otomatik olarak seçneğini seçtikten sonra hoparlör simgesi görünecek. (Slaytınızda gözükmesini istemiyorsanız slayt alanının dışına çekin yeter) Sonra bu simgenin üstünde sağ tıklayarak özel animasyonu seçin. Animasyon sağ taraftaki menüye gelecektir. Burada aşağı doğru olan oka tıklayarak efekt seçenkelerini seçin. Açılan penecerede efetk tabında yürütmeye başlat>baştan itibaren; yürütmeyi durdur>3.seçenek, buraya slayt sayınızı girin. Sonra zamanlama tabında başlat>öncekinden sonra,zamanlama>0 deyip işlemi bitirin.