Poliçede Kayıt çiftlemesi

Herkese Merhaba,
Access ile patronum yüzünden ilk defa uğraşıyorum. Şöyle bir sorunum var. Örnekte bir kayıt girdiğimde ve bu kayıta ait poliçe bilgileri girdiğimde girdiğim şahısdan poliçe sayısı kadar gözüküyor. Yani ben Ali diye bir müşteriyi girdiğimde ve bu müşteriye ait 2 poliçe girdiğimde access'i bir sonraki açışımda girdiğim Ali isiml müşteri kadar kayıt gözüküyor. Benim istediğim Ali isimli bir müşteri girdiğimde ve buna ait 10 tane de poliçe girsem sadece bir tane Ali gözüksün. Ali ye ait 10 poliçe bilgisi sadece poliçe bilgileri kısmında gözüksün. Yardım ederseniz sevinirim. Umarım anlatabilmişimdir. Şimdiden Teşekkürler. Bu arada format Access 2007 dir.

Bilen biri ?

Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen beni uyarın. Yada ben bulamadım ama daha önce böyle bir soruna cevap verildiyse link'i verirseniz oda makbule geçer. Yardım edeni yardım ve yataklıktan içeri atmıyorlar.arkadaşlar. Sesime ses veren olursa sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
bire-çok ilişki diye birşey var bu konuda senin sorunun bu cevabı ancak örneklere baksan çözersin olayı..
bu arada örneğin yüksek sürümde olduğundan indirip kullanmadım yani ne istiyorsun afaki cevaplıyorum ...

ÖNEMLİ NOT: şunu buradan bu vesile ile bir kez daha hatırlatmak isterim ki;
access konusunda soru sorarken ençok access2000 sürümüne göre örnek ekleyin lütfen...