PowerPoint Çalışmayı Durdurdu ! mesajı

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Arkadaşlar merhaba,

Normal Ofis 2010'da çalışan PowerPoint, Windows 10'a geçip tekrar Win7'ye döndüğümde "PowerPoint Çalışmayı Durdurdu" mesajı veriyor.Aynı PowerPoint Win10'da sorunsuz çalışıyor.Win10'dan Win7'ye tekrar dönüş yaptım çünkü laptopta, kursör kesinti yapıyor ve word'e, excel'e, yada google'a kesintisiz işlem yapamıyorum(kursör sürekli yanıp sönerken 1 sn.kadar tutukluk yapıyor)

Gerek Windows yardımlarından gerekse nette yazan tüm çözümlerden sonuç alamadım.PowerPoint'i tıkladığımda, COM bağlantılarına bakacak kadar süre bulamadan program sonlanıp yukarıdaki mesajı veriyor.Ofis CD'nden Onar'ı da denedim, ama olmadı.Güvenli modda çalışıyor.

Ayrıca MedyaPlayer'da açtığım müziğin başlarında bu hatayı verip sonlandı.

Nihayi bir çözüme nasıl ulaşırım.

Teşekkür ederim.

Muzaffer Ali

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Geçmiş olsun sorununuzu çözemeyeceğim ama Windows 10' a geçmekle hata ettiğinizi söylemek isterim

Eğer Windows 10'a geçmeyi düşünenleer varsa acele etmesinler. Windows 10 şu anda geçilebilecek bir işletim sistemi değil. Muhtemelen bundan sonra çıkacak olan iyi olabilir işte o zaman geçilebilir.

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Geçmiş olsun sorununuzu çözemeyeceğim ama Windows 10' a geçmekle hata ettiğinizi söylemek isterim

Eğer Windows 10'a geçmeyi düşünenleer varsa acele etmesinler. Windows 10 şu anda geçilebilecek bir işletim sistemi değil. Muhtemelen bundan sonra çıkacak olan iyi olabilir işte o zaman geçilebilir.
İlginiz için teşekkür ederim , sorun yaşamış ve çözmüş bir üyemiz varsa ilgilenmesini rica ediyorum.