powerpoint ile hazırladığım sunuyu web sayfama nasıl yerleştiririm

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11-06-2017
powerpoint ile hazırlamış olduğum sunumu web sayfamın belirli bir yerine yerleştirmek istiyorum. o sayfa açık olduğu sürece slayt ta otomatik olarak görünmeli. nasıl yapabilirim.bilen arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum. :yardim:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 (12) SP2 Türkçe
efendim microsoft uygulamaları her ne kadar web tabanlı olduğu söylense de office 2007 çıkana kadar en azından bunun öyle olmadığını biliyoruz.

şimdi web sayfası olarak kaydet diyeceğz fakat kaydetmeden önce yayımla kısmından gerekli ayarları yapıp eb sayfası oluşturacağız. Belirli bir klasörün içinde bir çok dosya var olacaktır, verdiğiniz ismi taşıyan doysa ana dosyadır. Lakin bu dosyayı web sayfanız içinde açacağınız bir layer dan javascriptle yada oluşturacağınız bir frame'den çağırabilirsiniz. lakin flash gibi, bir akıcılığa sahip olmayacaktır.

ve düşünceme göre bu powepointi olmayan insanlarda gözükmeyecektir.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
teşekkür ederim hemen bakıyorum

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
11-06-2017
yukarda linkini verdiğiniz siteyi inceledim .burda powerpoint ile hazırlanmış sunuyu web sayfası şeklinde yayımlamayı anlatıyor. ama benim yapmak istediğim şey var olan bi web sayfası içinde bir bölümde referans fotoğraflarımı değişen resimler halinde yayınlamak istiyorum. bunun illa powerpoint ile olması lazım değil .ama powerpoint ile hazırlanmış sunularım var bunları kullanmak ta istiyorum açıkcası.artık nasıl çözebilirsem öyle yapıcam .teşekkür ederim .

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 (12) SP2 Türkçe
Bunu ancak dediğim gibi yapabilirsiniz. Yani belirli bir layer açarak o layerdan sayfa çağırmanız lazım. Ama ben sizin yerinizde olsam bu durumda otomatik flash hazırlayan programları kullanmanız. Burada resimleri ve efektlerini belirleyip flash dosyası yaratabilirsiniz.
http://www.swishzone.com/index.php burada flash bilgisine pek haiz olmadan flash yapabilmenize imkan veren en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
sitede yayınlamak için slayt hazırlıyorum
benim derdim şu
sayfa hızlı görünsün diye slayt içindeki resimleri sitenin içindeki bir klasörden almak istiyorum
böyle olunca slayt içine resimi nasıl çağırıp yerleştirebilirim ayrıntılı olursa iyi olur bilgim biraz zayıf