Powerpointte Göster ve bir sonrakine git nasıl olur

1. slayttan bir nesneyi tıklayınca 10. slayta gidip, 10. slaytı gösterdikten sonra 2. slayta geçsin, 2. slaytta bir nesneyi tıkladıktan sonra 10. slayta gitsin, 10. slaytı gösterdikten sonra 3. slayta geçsin .... böyle devam etsin istiyorum. Nasıl yapabilirim.

10. slayta her geldiğimde sayacımı bir arttırıp, sayacın değerini gösterdiği slayta giden makroyu istiyorum

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın zenselman,

Ekdeki dosyanın modül ve slaytlar a yazdığım kodları inceleyin.

Umarım istediğiniz oldu.

iyi çalışmalar:)

Excel Vers. ve Dili
Sayın zenselman,

Ne demek olmadı çalışmıyor. Örnekleri inceleyenleri yönlendiriyorsunuz. Denedim, tekrar denedim, iş yerinde uygulamayı indirdim ve tekrar denedim. Çalışıyor.

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Sayın modalı,
Malesef bende de çalışmıyor. CommanButon hiç tepki vermiyor. Makro güvenliğinden olabilir diye en düşük düzeye getirdim ama çalışmadı.
Versiyon uyuşmazlığı da olamaz. Çünkü MS Office 2003 Türkçe kullanıyorum.
Nedenini ben de anlamadım. Hala çalışmıyor.
Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Office XP Türkçe
kardeş gerçekten çalışmıyo
ben de indirdim baktım ama gerçekten butonlar çalışmıyooo

Excel Vers. ve Dili
Arkadaşlar,

Yardım etmek isterdim ama ne yazık ki elimde değil. Ayrı ayrı her indirdiğim bilgisayrda çalıştı bende.

Umarım slayt gösteri esnasında basıyorsunuzdur düğümelere. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Bir de referansları kontrol edin, Microsoft Forms 2.0 Library eklenmiş mi

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 ingilizce
Action settings

merhaba arkadaşlar slaydınızdaki bir nesnenin üzerindeyken sağ tıklayıp Action settings e tıklayın türkçe karşılığını bilmiyorum ama alttan 3. seçenek diyebilirim. Karşınıza çıkan pencerede Hyperlink to seçeneğini işaretleyin alltaki açılır liste aktif hale gelecektir. Ordan slide ı seçip istediğiniz slayda gitmesini sağlayabilirsiniz.

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Yanıt için teşekkürler.
Action settings ---> Eylem Ayarları
Ancak sorunumuz bu değil. Başka bilgisayarlarda çalışan bir PP makrosunun bizim bilgisayarda çalışmaması.
Hala çözemedik.
Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
Arkadaşlar,

En sonunda kodların çalışmadığı bir bilgisayar buldum. O bilgisayarda yeni bir power point dosyası oluşturdum ve 6 adet slayt ekledim. Kopyala yapıştırla kodları ilgili yerlere taşıdım ve yeni dosya çalıştı.

Bu vir bug olması gerekiyor. Ama çözümünü de bulamadım.

İyi çalışmalar