PPS dosyasını web sitesinden download etme

Web sitemde kayıtlı bir PPS Dosyasını indirmek istiyen kişi linke tıkladığı zaman aç ve kaydet çıkmakta ama ben sadece çalıştır ibaresinin çıkmasını ve başkasınının kaydetmesini istemiyorum linke tıkladığı zaman hemen çalışmaya başlasın istiyorum.nasıl yapabiliriz?
Not:pPS dosyası Winrarlı halde ekli

dEdE

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2013 TR 64 Bit
Merhaba,
Emin değilim ama, pps dosyanı "web sayfası" olarak kaydedersen doğrudan açılacaktır.
Ancak bu durumda bile başkalarının dosyanı kaydetmelerini engelleyemezsin. Web browserdeki düzenle seçeneği ile açıp sonra kaydetmek mümkündür.
Dosyanın değişirilmesini istemiyorsan değiştime parolası koyabilirsin.

Kolay gelsin.

Sayın dede ilginize teşekkür ederim.
ben Googlepages'den web alanı aldım ve basit bir site dizayn ettim ve oraya
powerpoint slayt gösteri linki ekledim
linke tıklayınca powerpoint slayt gösterisi aç ve kaydet demeden
direk slaytı göstermesini istiyorum
acaba html kodlarıyla mı oluyor
ilginiz için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
Böyle bir şey var arkadaşım. Keşke nasıl yapıldığını da bilseydim. Tam süper olacaktı:) ben de bir kaç sitede bu şekilde slaytları izlemiştim ama kaydedememiştim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
benim uyguladığım farklı bir yol da var. Gerçi eminim biliyorsunuzdur ve sizin istediğiniz olayla bir alakası yok ama, eğer slayt sizin çok önemliyse mutlaka elinizin altında olması gerekiyorsa, print screen ile her bir slayt sayfasının resmini çekip, oluşturduğunuz resimleri boş bir pps nin içine arka arkaya yapıştırarak aşağı yukarı kaydetmek istediğiniz slayta yakın birşeyler elde edebilirsiniz. Çok pratik değil ama eh işte idare eder:)

Teşekkürler kardeş sağolasın