PUANTAJ CETVELİNDE SORUN!!!

Excel Vers. ve Dili
İŞ : Microsoft Office Excel 2003
EV : Microsoft Office Excel 2003
PUANTAJ CETVELÝNDE SORUN!!!

arkadaşlar benim bir çalışmam var. ancak anlayamadığım bazı yerler var yardım ederseniz sevinirim.

1 - şimdi formda seçili personel kim ise puantajları o kişinin sırasına yazmak istiyorum, ama olmuyo?
2 - birde seçili personel kim ise onun puantajlarında düzeltme yapmak istiyorum. Bu bir DÜZELT butonu ile olursa daha iyi olur gibi.

Form ekte arkadaşlar. inceleyip yardım ederseniz sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Bu iki sorum ile ilgilenecek arkadaş yokmu?

Excel Vers. ve Dili
gördüğüm kadarıyla sayfamı 31 kişi indirmiş. inceleyip, önerisi çıkan arkadaş yokmu?

slm

kusura bakma ofisim olmadığı için yardım edemiyorum ancak işyerinde bir bakarım. arkadaşların hoşuna gitmiş her halde yardımlık bir şey göremiyorlar.
benim de ilgimi çekti sorunun. nasıl kayıtları görüpte değiştiremediğini doğrusu bayaa merak ettim.
söz sana yarın bir bakıp sana dönecem. olmazsa darılmak yok ama.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın ocamsul,
Soruyu "Diğer Excel Soruları" bölümünde sormuşsunuz, ama sorunuz makro ile ilgili, ben kendi adıma söyleyim makro bilmiyorum, makro bilen arkadaşlarda bu bölüme bakmamış olabilirler.

Benden bu kadar yardım

slm

arkadaş sana söz verdiğim gibi baktım .arkadaşın dediği gibi seni sorunun vbasic le ilgili. ama bana sorarsan bir tablo için gerekmez exceli kullan daha hızlı ve rahat olur senin için.
gene de eline sağlık güzel bir şey yapmış.