Puantaj Dosyası Kayıt Hk

h5_2255

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.11.2026
Merhaba,

Basit bir puantaj dosyası hazırladım. Puantaj dosyamda Tüm yılların ve personellerin puantajını tutmak istiyorum ancak şöyle bir işlemi yapamadım.
Yukarı ekrana yıl ve ay olarak 2 adet seçilebilir alan açtım ve oradan hem ayı hem de yılı seçiyorum ve altta bulunan puantaj girme alanı otomatik olarak hazırlanıyor.

Yapamadığım kısma gelirsek. Ben bu ayın puantajını girdikten sonra diğer aya geçtiğim zaman ekranın temizlenmesi o aya ait ekranın açılması gerekiyor ve ben tekrardan aynı aya geldiğim zaman da, o ayda girmiş olduğum verilerin tekrar gelmesi gerekiyor. Excel de böyle bir imkanımız var mıdır?

Ekli dosyalar

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Ekli dosyayı inceleyiniz.

Puantaj sayfasında Yedekle düğmesine basarsanız mevcut veriler Arşiv sayfasına aktarılır.

B2 ya da B3 hücresinde değişiklik yaptığınızda seçilen yıl ve aya ait veri Arşiv sayfasında varsa o verilerin yüklenip yüklenmeyeceğini sorar, eğer kabul ederseniz o ayın verilerini puantaj sayfasına getirir:

Ek: @Necdet üstadımın uyarısıyla arşivden veri getirme kısmındaki hatayı düzelterek dosyayı yeniledim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

h5_2255

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24.11.2026
Ekli dosyayı inceleyiniz.

Puantaj sayfasında Yedekle düğmesine basarsanız mevcut veriler Arşiv sayfasına aktarılır.

B2 ya da B3 hücresinde değişiklik yaptığınızda seçilen yıl ve aya ait veri Arşiv sayfasında varsa o verilerin yüklenip yüklenmeyeceğini sorar, eğer kabul ederseniz o ayın verilerini puantaj sayfasına getirir:

Ek: @Necdet üstadımın uyarısıyla arşivden veri getirme kısmındaki hatayı düzelterek dosyayı yeniledim.
Çok teşekkür ederim hocam tam da istediğim gibi. Biraz düzenleme ile direkt olarak kullanabilirim bunu.