Puantaj Yapmak

Arkadaşlar Bir puantaj yapmak istiyorum. Çalışanları liste halinde gösterecek ve bu listeye kişinin ayın o gününde normal çalışıp çalışmadığını Fazla mesaiye kaldığı ise kaç saat kaldığını istirehatli veya izinli ise onu girebileceğim. Ayın her günü ben bunları teker teker kişilere işleyebileceğim Ay sonundada pu puantaj listesinde geldiği gün toplamlarını normal mesai toplamını pazar mesai toplamını otomatik olarak bodroya aktararak kişinin maaşını benim hergün girdiğim o listeye göre hesaplayacak proğram. Sağ olun saygılar.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Tam anlayamadım .... hazır, ücretli bir program mı arıyorsunuz yoksa Excel'de bu bahsettiklerinizin bir kısmını yaptınız da takıldığınız yerleri mi sormak istiyorsunuz ?

Ben bunun bir kısmını excelde yaptım. Fakat Bazı yerlerini aşamadım şöyleki
Ben günlük olarak kişilerin gelip gelmediklerini fazla mesailerini girebiliyorum normal bir listede. ancak her ay pazar günleri değiştiği için yani bir ay pazar günü beşinci sütun olurken birdahaki ay 7 dinci sutun pazara denk düşüyo benim ilk girdiğim formülde pazar olarak 5 inci sütunu tanımladığımdan değişiklik yaparak 7 ci sütunu pazar olarak değiştirmem gerekiyor. Çünkü pazar günü ücreti ile normel günün ücreti farklı.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Yaptığınız kadarıyla dosyayı buraya eklerseniz, ilgilenip yardımcı olacak birisi olabilir.