puantaj

xternet

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
12-10-2028
Merhaba arkadaşlar

Burada -benim küçük çalışmam da dahil olmak üzere- bir çok vergi iade çalışması yayınlandı.
Benim de aklıma:"Acaba bu çalışmaları ziyaretçilerin değerlendirip oylayacağı bir ortam oluşturamazmıyız." diye bir fikir geldi. Bilmiyorum ne dersiniz. Eğer "buradaki amaca uygun kaçmaz" derseniz konu başlığını hemen kaldırabilirsiniz.

İyi geceler.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
19-03-2029
bence bir yarış içerisinde değiliz önemli olan eksikliklerimizi görebilmek gönderilen dosyalar da bunu sağladığı kanısındayım.
saygılar
halil kutuka

xternet

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 Tr
12-10-2028
Sn.KaTuKa

"önemli olan eksikliklerimizi görebilmek gönderilen dosyalar da bunu sağladığı kanısındayım. "

demişsiniz. Bu söylediğinize bende gönülden katılıyorum. Gerçekten excel ile ilgilenenler için burası büyük bir nimet. Benimki farklı bir yaklaşımdı sadece.

Sadece makaleler bölümünde puan uygulaması vardır.

Sol tarafataki index bölümünden diğer ziyaretçilere yararlı olabileceğinizi hissetttiğiniz başlıkta makale yazıp gönderebilirsiniz.

Tüm ziyaretçilerin makaleye puan verme hakkı vardır.

Merhaba Yavuz Hocam Bencede Güzel Olurdu ama Yetkililer sıcak Bakmıyorlar Heralde...Neyse Bu Site Benim Programlama İçin Geleceğimi hazırlıyor Diyebilirim Tüm Yetkililerine ve emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür ederim...