Rakam yanına ok yazmak

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 Türkçe
Merhaba, Hücre içerisine yazacağım rakamın sağına ve soluna tamam istiyorum istiyorum. Ölçülendirme oku. Rakamı yazdığımda hücre genişliği yukarı otomatik ok koydurabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler

Cengiz Demir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR (32 Bit)
Cümleleriniz düşük olmuş. Tam olarak ne istediğiniz anlaşılmıyor. :)

Buna benzer bir şey mi istiyorsunuz ?

Hücreyi biçimlendir / isteğe uyarlanmış seçeneğiyle yapabilirsiniz ?

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 Türkçe
Merhaba Sayın cengiz Bey
Asıl istediğim uzunluk ölçü birimi olarak kullanmak. " ---23---" mesela 23 yazdığımda sağa ve sola hücre uzunluğu kadar uzayacak ok işareti koymak.

Desteğiniz için teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 Türkçe
Sayın Seyit Bey
Evet bu tarz bir şey. Tam olarak işimi görmese de daha iyisini bulana kadar işimi görecektir. Desteğin için teşekkür ederim.
Neden daha iyisi dedim. Hücre büyüdükçe farklılık gösteriyor o yüzden. Yine de güzel bir yöntem teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 Türkçe
Sayın Seyit Bey
çok fazla veri gireceğim için bu şekilde tek tek yapmak çok uğraştıracaktır. Tekrar teşekkür ederim.

Cengiz Demir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 TR (32 Bit)
Dosyayı indiremediğim için Seyit beyin çözümünü göremedim. Belki de onunkiyle bu çözüm aynıdır.

Oku şekil ekle ile ekledim.
Okun sağ tarafını, hafifçe çizginin üzerine gelecek şekilde ayarladığınızda, sütunu genişletince ok da açılıyor.

Oklu hücreyi kopyala yapıştırla ilgili hücrelere çoğlattıktan sonra içine rakamları yazabilirsiniz.
Tabi tam olarak yapacağınız işlemi bilmediğim için; belki bu işlem de, sizin için zaman alıcıdır.
Ekte örnek dosya mevcut..

Ek: Örnek Dosya

Excel Vers. ve Dili
Ofis 2010 Türkçe
Sayın Cengiz Bey
değerli cevabınız için teşekkür ederim.