rakamsal değişimleri grafiksel yapabilirmiyim?

Excel Vers. ve Dili
2007tr
Selam arkadaşlar

EK'teki dosyada borsada her saat değişimleri ve % kaç değiştiğini gösterir çizelgem bulunmakta.Sorunum bu rakamsal değişmeleri grafiksel olarak yapabilirmiyim.( geometrik formlarla veya x-y düzlemi şeklinde)

Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Merhabalar,

Ekteki örnek dosyayı inceleyiniz.

Çalışmanın orjinali Excel 2007'de tasarlanmıştır. Excel 2003'de test edilmiş, görünüm dışında herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır.

Ancak Excel 2010 ile yapılan denemelerde, dikey eksen sayı biçimlendirmelerinde bazı tuhaflıklar kendini göstermiştir. 2007'de "virgülden sonra tanımlanan iki basamak" tipi, nedense 2010 tarafından desteklenmemektedir. Bu bana özgü bir sorun olabilir. Tüm Excel versiyonları için sayılarda, "Otomatik sistem ayraçları" kullanmaktayım.

2010 kullanıcıları, dosyayı açtıklarında bahsettiğim dikey eksen sayılarında bir tuhaflık görürlerse, lütfen bildirsinler.

İyi çalışmalar

Not : Beklenen görüntü aşağıda verilmiştir.

.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2007tr
Öncelikle yeni gördüğümden dolayı geçte olsa çok teşekkür ederim,çalışmalar mükemmel olmuş.

Başka konuyla ilgili olarak bir sorum var;

herhangi bir link adresinden benim excel sayfama belirlediğim gün ve saatlerde borsa hareketlerini atabilirmiyim?

örnek: acıbadem hissesini benim excel sayfamdaki acıbademe saat 10.00'da,14.00'da, 17.00'da otomatik olarak atabilirmiyim,yani bağlayabilirmiyim tüm hisse senetlerini.Akşam eve geldiğimde hareketleri izleyip,çalışmalar yapmak için.

İşmalar