Rapor mail atmak

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 tr
Arkadaşlar selam,
Ekteki gibi bir rapor Docmd.Sendobject ile mail atılmak istendiğinde (HTML formatında) rapor birden çok sayfadan oluşuyorsa, her sayfayı ayrı mail eki olarak gönderiyor. Rapor 5 sayfalık ise maili alan kişide mail eki olarak 5 dosya görünüyor (Her sayfa ayrı bir dosya)
Bunun ayrı ayrı sayfalar halinde değilde bütün sayfaların bir dosyada gönderilmesi mümkünmüdür acaba
Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excell 2003 türkçe
valla mümkünse benimde çok işime yarayacak :( bende bulamadım

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
HTML formatinda nasıl bütün sayfaları bir html sayfasına yükleyebilirsiniz. Mantıklı bir kullanım mı?

Diğer formatlarda deneyin olacaktır.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
XP
html formatı, raporlama icin en uygun format oldugunu dusunmuyorum.
Bana gore rapor degisiklik olmayacak her makinede aynı gorunecek snapshot olarak gonderilmeside daha uygun olur. Bunun icin uygun kodu su sekilde degistirirseniz bir cozum yolu olabilir.

DoCmd.SendObject acSendReport, "Aciller_Raporu", acFormatSNP, KiMe, , , "Aciller Raporu", "rapor ektedir", False

Excel Vers. ve Dili
2003
Selam,her bir html sayfası ayrı bir obje gibi algılandığından sayfa uzunluğu kadar sayfayı html olarak gönderiyor. Hepsini tek sayfada göndermek istiyorsanız bu şart ise acformatRTF ile gönderin tüm sayfaları tek sayfada gönderiyor umarım bu bilgi işinizi görür kolay gelsin