rapor ondalık sayı

Excel Vers. ve Dili
windows xp türkçe
arkadaşlar accesste tabloda (örn: 12,00) iki basamaklı ondalık olarak ayarladığım sayı sorgulardan aldığım rapor bölümünde ondalıksız (örn:12) olarak çıkıyor. raporda sayının ondalıklı hale gelebilmesi için ne yapabilirim..

Excel Vers. ve Dili
windows xp türkçe
çözüm ne olabilir?

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ondalık sayı

resimde gerekli acıklama var inceleyiniz

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
windows xp türkçe
simendifer teşekkür ederim ama bu benim aradığım cevap değil daha doğrusu ben ifade edemedim sanırım... ..şöyle ki "&([ ])&" raporda metin hazırlarken bu formülün içine ondalık değer olarak zaten önceden ayarlanmış rakam (gerek tabloda gerek raporda) normal şekilde geliyor.Yani 125,00 değeri 125 sade şeklinde 125,10 değeri 125,1 şeklinde raporda gözüküyor..ben bu formül içinde sayı 125,00 ise 125,00 şeklinde görmek istiyorum..sade 125 şeklinde değil...

birde 2.bir sorum yine raporda metnin düzeni ile ilgili .metini (biçimde) dağıt dediğmde metin tuhaf bi hal alıyo..örn;----- olan düz satır sırf sığma adına - - - - şeklinde beliriyor.harfler ortalıkta geziyor.biçimde geneli işaretleyince de olmuyor. bununda cevabı varsa gerçekten memnun olurum...

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
yapılması istenilen tablo veyar raporu at. halledeyim. görünen o ki sayı alanı "sabit" ve değer "2" olması sorunu çözer.

2. soruna gelince yine söylediğim gibi at bi örnek çözelim.

Excel Vers. ve Dili
windows xp türkçe
aslında aşağıda excelde formül var."&([ ])&" ...dikkat edersen oradada 7,00 virgülden sonraki çift sayı formülün içinde 7 olarak çıkıyor..yani ben özetle sayının formülün içinde virgülden sonraki haliyle (örn 7,00) çıkmasını istiyorum...

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Sayın melisce,

Günlerdir cevap bekliyorsunuz ama sanırım soruyu yanlış yere sordunuz. Bu başlıkta Access ile ilgili soruların cevapları var. Sizin örneğiniz Excel.

Excel Vers. ve Dili
windows xp türkçe
artık cevap da beklemiyorum zaten :) ama şunu belirtmeliyim ki böyle güzel bir bilgi paylaşımının oluşturulduğu forumda emeği geçen herkesin ellerine sağlık...bizlere bir yol gösterdiğiniz için ve ofis programlarına daha eğlenceli bakmamızı sağladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim...