Raporda altformun toplamında sorun

Excel Vers. ve Dili
access
Arkadaşlar herkese kolay gelsin raporda alt toplamda sorun yaşadım yardımlarınızı bekliyorum,sorunum şudur; Hasta girişi formunu açıp fatura aç değimde faturadetay alt formundaki KDV ve Genel toplam bilgilerini raporda alamıyorum,nerede yanlış yaptığımı bulamıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sayın celoy..

Örneğinizin neresine tıklasam hata veriyor.. Hadi onu hallettik, sorununuzu kurcalamak için veri gireceğim ilgili tablolar, sorgular eksik..

Darlandım, bıraktım..

Çok selamlar..;)

Excel Vers. ve Dili
access
Allah Allah hocam bende öyle bir hata neden vermez ,acaba :hihoho: ne yapacağımıda bilmiyorum ki saygılar

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Bende hiç açılmıyor. Açma yetkiniz yok diyor. Yapımcı ile irtibata geçin diyor.

Excel Vers. ve Dili
access
Hocam yeniden acces açarak içine form ve tabloları raporları aldım,eğer buda olmazsa ben yapacağımı bilmiyorum eğer açılmaz ise örneriniz varmı.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Yine tablo eksiklikleri var. Düzgün çalışmıyor.

Rapor, MUSTERI formundan alıyor bu ilgileri, Sizin böyle bir formunuz yok. Siz HASTAGIRIS formunun FATURADETAY alt formundan alıyor olmalısınız veya başka bir çözüm bulmanız gerekiyor. Çünkü fatura toplamını raporda hesaplıyorsunuz.

İyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sayın celoy

Sabitler tablosu-sorgusu da yok..

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
En azından "sabitler" diye bir sorgu ya da tablo eksik.. Taruz benden önce yazmış ;) Fatura isimli tablo mu yeni ismi sabitlerin?

Excel Vers. ve Dili
access
sayın Hocalarım bir anda cevap yağmuruna tuttunuz beni,gayet güzel ve çook teşekkürler,tabi bende ne yapacağıma biranda şaşırdım (bildiğimide unuttum :mrgreen: ) sizlerden de özür dilerim

Excel Vers. ve Dili
access
Tekrar teşekkürler arkadaşlar hata benden kaynaklanıyormuş çünkü ben MÜŞTERİ isimli form olarak göstermişim ,oysaki HASTAGIRIS yapmış olsam sorun olmuyormuşşşşş..(malum kopyala yapıştır çıktı mertlik bozuldu )