RAR içinde değiştirilen Word dosyası kaydedilmedi

Excel Vers. ve Dili
2010 VB
Merhaba,

RAR dosyası içindeki Word dosyası üzerinde birtakım değişiklikler yapıp kaydedip çıktım. Fakat sonra girdiğimde bu değişikliklerin kaydedilmediğini fark ettim. Eski dosyamı nasıl bulabilirim acaba?

Çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-09-2023
Merhabalar. Rar içine kayıt yapmıyor diye biliyorum. Ama son dosyanızı pc nin arama kısmına word yazın açılan dosyalardan bulabilirsiniz. Ya da word açın son belgelere tıklayın son belgeler içerisinde olabilir. Bu da olmazsa rar ı açın word un adına bakın pc de o isimde aratın. Umarım bulursunuz dosyayı.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Deneme amaçlı aynı işi bir daha yapın... Kaydederken nereye kaydettiğine bakın.

Muhtemelen aşağıdaki gibi bir klasördedir;

C:\Users\Haluk\AppData\Local\Temp\Rar$DIa0.709\********.docx

.

Excel Vers. ve Dili
2010 VB
Deneme amaçlı aynı işi bir daha yapın... Kaydederken nereye kaydettiğine bakın.

Muhtemelen aşağıdaki gibi bir klasördedir;

C:\Users\Haluk\AppData\Local\Temp\Rar$DIa0.709\********.docx

.
Dediğiniz kısmı buldum fakat yine aynı dosyalar duruyor maalesef :( teşekkür ederim yardımlarınız için,

Excel Vers. ve Dili
2016&2019&2021 TR
29-09-2023
Hocam o zaman kayıt yapmamışsınız. Gelen uyarıyı dikkat etmemişsiniz gibi duruyor. Dediğim çözümleri denediniz mi?

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝365 64 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
12-09-2027
Merhaba,

RAR dosyası içindeki Word dosyası üzerinde birtakım değişiklikler yapıp kaydedip çıktım. Fakat sonra girdiğimde bu değişikliklerin kaydedilmediğini fark ettim. Eski dosyamı nasıl bulabilirim acaba?

Çok teşekkürler.
Merhaba,

Rar dosyasını dışarı çıkartmadan direk açtığınızda dosya geçici olarak Temp klasörünüze çıkar ve işlem yaptığınızda burada bir müddet saklanır. Çeşitli sebeplerden bu temp dosyaları silinebilir.
Söz konusu İşlemi gerçekleştirdiğiniz tarih ve zaman ı biliyorsanız. Söz konusu dosyada bu zamana ilişkin değişiklik yapılmış dosyaları (*uzantısı TMP olanları da) kontrol edebilirsiniz.
Eğer Temp klasörünüzde bu dosyayı bulamıyorsanız maalesef dosyanızı yeniden düzenlemeniz gerekmektedir.

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2010 VB
Hocam o zaman kayıt yapmamışsınız. Gelen uyarıyı dikkat etmemişsiniz gibi duruyor. Dediğim çözümleri denediniz mi?
Denedim evet ama maalesef sonuca ulaşamadım :/
Merhaba,

Rar dosyasını dışarı çıkartmadan direk açtığınızda dosya geçici olarak Temp klasörünüze çıkar ve işlem yaptığınızda burada bir müddet saklanır. Çeşitli sebeplerden bu temp dosyaları silinebilir.
Söz konusu İşlemi gerçekleştirdiğiniz tarih ve zaman ı biliyorsanız. Söz konusu dosyada bu zamana ilişkin değişiklik yapılmış dosyaları (*uzantısı TMP olanları da) kontrol edebilirsiniz.
Eğer Temp klasörünüzde bu dosyayı bulamıyorsanız maalesef dosyanızı yeniden düzenlemeniz gerekmektedir.

İyi çalışmalar.
Merhaba, cevap için teşekkür ederim, sanırım word dosyasında başka değişiklikler olmuş fakat benim yaptıklarım görünmüyor, İlginiz için teşekkür ederim.

asdsxx

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
20-02-2025
Rar içindeki dosyayı açtıktan sonra değişiklik yapıp kaydettikten sonra kapatınca aşağıdaki gibi bir mesaj daha çıkar. eğer o mesaja da evet derseniz dosyanız kaydettiğiniz şekliyle kalır. Hayır derseniz, siz dosyayı kaydetseniz bile kayıt olmaz eski haline döner.

239739

Ekli dosyalar